İtfaiye Oyun Çadırı Oyuncak Çocuk Çadırı Beren BRN-333

Oyunlar ve oyun zamanlarının iyi değerlendirilmesi, çocukların gelişiminde büyük önem taşıyan aktivitelerdir. Oyunlar sırasında yapılan kurgular, çeşitli oyuncaklarla da desteklendiğinde, hayal güçlerinin çok etkin bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Bunun yanında planlama, düşünsel çeşitli beceriler, el becerileri gibi becerilerinde gelişmesinde çok önemli roller oynarlar. Bu sebeple yaş gruplarına göre çocukların çeşitli oyuncaklarla oyun oynaması, uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. İtfaiye Oyun Çadırı, 3 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmış, özel bir oyuncak seti.

Kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen, iç alanlar ve dış alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir oyuncak. Yüksek kalite ve dayanıklı kumaştan üretilmiş olması, istenilen zamanlarda hızlıca kurulmasını sağlıyor. Dilediğinizde kaldırabiliyor ve yeniden kurma işlemini yine hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 100x 70 x100 boyutlarında bir oyun alanı oluşturan oyuncak, aynı zamanda soğuk suyla kolayca yıkanabilme özelliğine sahip.

Bu sayede örneğin, pikniğe gittiğinizde kurabiliyor ve kaldırıp yıkayarak yeniden evde kullanabiliyorsunuz. Çocuklar için hem eğlenceli ve hem de hayal güçleri açısından önemli bir oyun alanı oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Beren bu alanda önemli tasarımlar hazırlayarak, çocukların gelişimlerinde önemli bir rol oynayan markadır. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürün tasarımları gerçekleştiren markanın, ürettiği oyuncaklar kanserojen maddeler içermez. Aynı zamanda farklı yaş gruplarının ilgi alanlarına yönelik olarak, özel şekilde tasarlanmış üretimler gerçekleştiriyor. Bu durum çocukların ihtiyaçları olan alanlarda eğitilmelerine önemli bir katkı yapıyor.

Markanın tüm ürünleri yüksek kalite standartlarına göre hazırlanıyor. Özel kriterlere göre ürün ve marka belirleyerek mağazamızda satışa sunuyoruz. Alanında lider bir marka olan Beren’ in de tüm ürünlerine, ilgili kategorilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerine, web sitemizin özel fiyat avantajları ve kampanyalarımız aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

İtfaiye Oyun Çadırı Fiyatı