Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1007

Yeni model bu halı örtüleri sayesinde, hijyenik ve konforlu yaşam alanlarının oluşmasını sağlayabilirsiniz. Halı örtüleri, halıların korunmasının yanında, daha iyi görünüm ve daha yüksek hijyen standartlarının oluşmasını sağlama gibi avantajlar sunuyor. Bu nedenle tüketiciler tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünler oluyor. Ancak Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1007, bu özelliklerin yanında daha birçok yeni özelliği bir arada barındıran bir tasarım olarak tüketiciye sunulmuş.

Çok özel dijital baskılardan oluşan bir koleksiyonun parçası olan ürün, aynı zamanda kadife ve yine çok özel bir kumaştan üretilmiş. 1 mm Yüksekliğinde de traşlanmış olan bu halı örtüsü, çok özel bir görsel şov yapabilen bir ürün haline getirilmiş. Kadifenin ve özenle seçilmiş desenlerin, gümüşi, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlayan bu traşlama yöntemi, kullanıldığı yaşam alanlarına zarafet ve asalet getirmesine neden olmuş. Bu sebeple de dekorasyonların aranan parçaları haline gelmiş durumda. Çeşitli desenlerden birkaç farklı örneğin alınmasıyla, çeşitli dekorasyonlarınıza uyumlu halı sahibi olabilmeniz de kaçınılmaz oluyor.

Lastikli olarak hazırlanmış bu halı örtüsünün, takılması da çıkarılması da son derece kolay. Bu sayede çıkarılarak 30 derece de ön yıkamada sıklıkla yıkanabilmesi de kaçınılmaz bir avantaj oluşturuyor. Yıkanmada renk atmamam garantisi bulunan ürün, aynı zamanda ütü istemeyen özel bir kumaş. Dolayısıyla sıklıkla çıkarılarak yıkanabiliyor ve kolayca yeniden halılara uygulanabiliyor.

Halı örtülerinin en büyük sorunlarından biri olan kayma sorunu da tamamen çözülmüş. Özel kaymaz tabana sahip olan bu halı örtüsü, bu sayede halınızla bir bütün oluşturuyor. Bunun yanında halınızın nefes alabilmesi için, nefes alabilen bir yapıda kumaş tercih edilmiş.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1007 Fiyatı