Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1009

Yeni model halı örtüleri, zaten çok kullanışlı olan bu örtülerin artık vazgeçilmez ürünler olmasını sağlamış durumda. Yoğun şekilde tercih edilen eşyalar arasında yer alan halılar, halı örtülerinin korumasında çok daha uzun ömürlü ve aynı zamanda da hijyenik özelliklere sahip oluyorlar. Bu avantajları nedeniyle de, halı örtüleri çok yoğun bir talep görüyor. Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1009, özel olarak tasarlanmış ve tüketicilerin tüm beklentilerine ve hatta daha fazlasına yanıt verebilen bir ürün.

Halı örtülerinde ki en büyük iki sorun, kolay uygulanamaması ve aynı zamanda tabanının kaymasıdır. Bu yeni model ürün de, bu iki sorun da kökünden ortadan kaldırılmış. Lastikli olması 200 x 300 boyutunda ya da 6 metrekare olan tüm halılara kolayca uygulanabilmesini ve istenildiğinde de kolayca çıkarılabilmesini sağlıyor. Halınızla bir bütün haline gelen ürün, aynı zamanda kaymaz tabana sahip ve herhangi bir şekilde kayma oluşturmuyor. Dahası, özel nefes alabilen bir yapıda geliştirilmiş olan ürün, hem halınızın nefes almasını sağlıyor ve hem de bakteri oluşumunun önüne geçiyor.

Tüm bu özelliklerinin yanında, daha birçok özelliğe sahip bir hal örtüsü hazırlanmış. Özel kadife kumaşa sahip ürünün, 1 mm yüksekliğinde traşlanması sağlanmış. Bu traşlama, halıya benzersiz bir görsel şov özelliği kazandırıyor. Kadifenin gücü ve traşlanması, gümüşi, parlak ve canlı bir renk oluşmasını sağladığı gibi, ışığın geldiği yöne göre çeşitli görsel şovlar da oluşturmasına olanak tanıyor. Dijital baskı yöntemiyle uygulanan desenler, özenle seçilerek tüketicilere sunulmuş.

30 derece ön yıkama yapılabilen ürün, kolay sökülmesi sayesinde, sıklıkla yıkanabilme özelliğine sahip. Aynı zamanda renk atma konusunda da arantiye sahip olan ürün, ütüde istemeyen bir yapıya sahip.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1009 Fiyatı