Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1010

Halı örtüleri çok işlevsel ürünler olarak, yoğun bir talep görüyorlar. Halıların kirlenmesini önlemek, bazen de farklı desenlerde halı sahibi olmak veya dekorasyon değiştirmek gibi amaçlarla tercih ediliyorlar. Ancak son zamanlarda gelişen teknolojinin de etkisiyle, çok kaliteli desenlere sahip halı örtüleri, yeni modeller olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyorlar. Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1010, özel olarak üretilmiş, birçok avantajı aynı anda üzerinde taşıyan bir ürün.

Lastikli olarak tasarlanmış bu halı örtüsü, 6 metrekare veya 200 x 300 boyutunda ki tüm halılara kolayca takılabiliyor. Takıldığı gibi çıkarması da kolay olan örtü, aynı zamanda kaymaz tabana sahip. Bu sayede halıyla bir bütün haline geliyor. Ancak bunun yanında nefes alabilen bir kumaş yapısına sahip olduğu için, halınızın nefes alabilmesini de sağlıyor. Bu sayede halınızı koruyor ve dahası bakteri oluşumunun da önüne geçiyor.

Özel bir kadife kumaştan üretilmiş olan halı örtüsü, renklerin daha canlı ve daha parlak görünebilmesi için traşlanmış. 1 mm Yüksekliğinde traşlanmış kadifeye, dijital baskı yöntemiyle uygulanan desenler, özenle seçiliyorlar. Gümüşi, canlı ve parlak bir görünüme sahip olan bu yeni model halı örtüleri, dekorasyonlarınız için vazgeçilmez parçalar olarak öne çıkıyor.

30 derece ön yıkama olarak yıkanabilen halı örtüleri, kolayca çıkarılabildikleri için, sıklıkla da yıkanabilme şansına sahip. Yıkandıktan sonra renk atma konusunda da garantisi olan halı örtüsü, aynı zamanda ütü de istemiyor. Özel kumaşı ütülenmesini gerektirmiyor ve herhangi bir kırışıklık oluşmuyor. Her açıdan düşünülerek tasarlanmış bu yeni model halı örtüsü, tüketicilerden çok yoğun rağbet görüyor. Birkaç farklı desen satın alarak, farklı dekorasyon oluşturabileceğiniz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Evler kadar iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan halı örtüleri, tüm mekanlara uyumlu özel desenlere sahip.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1010