Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1011

Halılar yaşamlarımızda vazgeçemediğimiz kullanım eşyaları arasında ilk sıralarda yer alırlar. Yaşam alanlarımızın konforu ve dekorasyonu açısından büyük önem taşıyan halılar, aynı zamanda en fazla kire ve toza maruz kalan eşyalardır. Bu sebeple de hijyen açısından en çok dikkat edilmesi gereken eşyalar arasında yer alırlar. Sıklıkla temizlenmesi gereken halılar, zorlu işlemler nedeniyle sıkça temizlenmesi konusunda sorunlarla karşılaştığımız eşyalar arasındadır. Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1011, bu soruna köklü bir çözüm oluşturan eşsiz bir ürün.

6 Metrekare veya 200 x 300 boyutlarında ki tüm halılara kolayca uygulanabilen halı örtüleri, aynı zamanda yine kolayca çıkarılabiliyor. Lastikli olma özellikleri ve yanı sıra kaymaz tabanlı olmaları, halınızla bütünleşmesini sağlıyor. Kolayca çıkarılabiliyor olması, 30 derece ön yıkamada sıklıkla yıkanabilmesine de neden oluyor. Bu sayede hijyenle ilgili tüm kaygılarınızı gidermiş oluyorsunuz. Aynı zamanda renk atma garantisi olan halı örtüleri, renklerinden ve ışıltılarından hiçbir şey kaybetmiyorlar. Dahası kırışmayan kumaşları sayesinde, yıkama sonrasında ütü yapılması da gerekmiyor.

Özel kadife kumaştan üretilen bu halı örtüsü, aynı zamanda dijital baskı yöntemiyle, çok özel vintage desenlere sahip olarak tasarlanmış. 1 mm Yüksekliğinde traşlanan kadife sayesinde, çok özel gümüşi, parlak ve canlı bir görünüm kazanan halı örtüleri, dekorasyonlarınızın vazgeçilmez parçaları haline geliyorlar. Çeşitli desenlere sahip koleksiyon içerisinden dekorasyonlarınız için uygun birkaç örnekle, birçok halıya birden sahip olabileceksiniz. Benzersiz özellikleriyle son derece kullanışlı bir ürün olarak tüketiciye sunulan halı örtüleri, farklı desen seçeneklerinin yanında, farklı boylarda ki halılara göre üretilmiş örneklere de sahip. Halınıza uygun ve aynı zamanda istediğiniz dekorasyona uygun istediğiniz örneği seçerek, birçok halınız varmış gibi değiştirerek kullanabiliyorsunuz.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1011