Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1013

Halı örtüleri, son yıllarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Birçok avantajı bir arada sunmaları ve gelişen teknolojiye bağlı olarak, üretilen çok kullanışlı örnekler nedeniyle de, daha yoğun şekilde tercih edilmeye başlandılar. Çeşitli halı ölçülerine göre üretilen halı örtüleri, dijital baskı yöntemiyle, çok özel desenlere sahip olarak tasarlanıyorlar. Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1013, özel bir koleksiyonun parçası olarak hazırlanmış bir örnek. Lastikli yapısıyla, 6 metrekare ya da 200 x 300 boyutunda ki tüm halılara kolayca uygulanabiliyor.

Kaymaz taban özelliği ve tam uyumlu yapısıyla, 6 metrekarelik tüm halılarla bütünleşebilen bir ürün. Aynı zamanda özel olarak kadife kumaştan üretiliyor. Yanı sıra 1 mm yüksekliğinde traşlanan bu kadife, halı örtüsünün çok özel gümüşi bir renk kazanmasını da sağlıyor. Bu sayede dekorasyonlarınız için eşsiz özellikte halılara sahip olabilmenizi sağlıyor.Dilerseniz farklı desenlerde halı örtüleri alarak, çok çeşitli halılar ve farklı dekorasyonlar oluşturabilmenizi sağlıyor.

30 derece ve ön yıkamada yıkanabilen bu halı örtüleri, aynı zamanda renk kaybetme garantisine de sahip. Renkler yıkamada solmuyor ve yıkama sonrasında kırışmadığı için, ütü gerektirmiyor. Tüketicinin tüm beklentilerine karşılık verebilecek şekilde, özel bir tasarım aşamasından sonra üretilmiş bir ürün. Nefes alabilen yapısı, halınızın nefes almasını sağladığı gibi, bakteri oluşumuna da engel oluyor. Sıklıkla ve kolaylıkla yıkayabildiğiniz halı örtüsü sayesinde, yaşam alanlarının hijyen standartlarına en önemli katkıyı yapan halılarınız tertemiz olabiliyorlar.

Son derece kullanışlı, yumuşak ve konforlu bir ürün olan halı örtüleri, ev veya iş yeri gibi tüm yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. Çeşitli boylardaki halılar için hazırlanmış, çok çeşitli örneklerle tüketiciye sunuluyorlar.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1013