Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400 İncelemesi

Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400 İncelemesi

Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400 alanında bir numara maksimum devirli dalı zarar vermeden sarsan bu ürün, tetiğe bastığınız gibi kısa bir sürede %95 gibi yüksek bir oranda zeytini dökebilmektedir.

Bu kaliteli hizmeti ile en fazla tercih edilen zeytin hasat makinasıdır. Kullanım esnasında kesinlikle ne ağaca ne de zeytinlere zarar vermektedir. Buna karşın kapasitesi günde 3,5 ton zeytin dökebilmeye kadar çıkabilmektedir. Modele eklenmiş kanca kısmı sayesinde erişimi zor dallarda dahi kolay kullanım imkânı vardır.

Bu yapı 4,5 metre yüksekliğinde zeytin toplama imkânı sunmaktadır. Opsiyonel motorlu tırpan eki takılması son derece kolay bir aparattır. Bu ilave ile yabani ot vb. bitkilerle yüksek oranda mücadele edebilme olanağı vardır.

Oleo-Mac, Kawasaki, Castor ve Secho motor markalarıyla uyumlu çalışabilmektedir. Son teknoloji ile hizmetinize sunulan bu ürünün sırtta taşınabilirlik özelliği sayesinde zorlu işleri yorulmadan yapabilirsiniz. Daldan dala titreşimlerin etkisi kolaylıkla hissedilebilmektedir. Diğer ürünler gibi hasadın yarısında tıkanarak sizi mağdur etmemektedir.

Yüksek kaliteli performansının yanında parçaları kolayca temin edilebilirdir. Bu sayede uzun yıllar hasatlarınızı tek bir makine ile yapabilirsiniz. Son derece kullanışlıdır. Hiçbir hasat makinesinin üstesinden gelemediği dalına bir hayli bağlı yeşil zeytini silkebilmektedir. Bu özelliği Uludağ Üniversitesi tarafından belgelenmiştir.

Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400 Özellikleri Nelerdir?

Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400 standart ekipmanı içerisinde ot biçme ve yedek parça aparatları barındırmaktadır. 2 yıl garantiye sahiptir. 35mm kanca ağzı sayesinde her türlü dalda kullanım imkânı vardır. Vibrasyon hızı sayesinde dakikada 3500 devir atabilme kapasitesine sahiptir. 3Hp gücüne sahiptir ve toplamda 12,2 kg olmasıyla işlevselliğini kanıtlamaktadır.

Fiyatı için

Kawasaki Motorlu Silkeleme Makinası + Tırpan- Zeytin Hasat Makinası EMR 400