KL HDA6041 Elektrikli Zımba ve Çivi Tabancası İncelemesi

Kurumsal uygulamalarda zımbalama ve çivi çakma işlemleri fazlasıyla zaman alıcı ve güç gerektiren işlemler konumunda bulunuyor. Bu durumda üretim ve uygulama genel sürelerinde ciddi manada gecikmelere ve uzama yaşanmasına neden olabiliyor. Ancak elektrik kuvvetinden yararlanılarak bu işlemler zımba ve çivi tabancaları ile daha rahat şekilde gerçekleştirilebiliyor. Güçlü motoru ile efor harcanmasına gerek kalmadan tüm çivi ve zımbaların yüzeye saniyeler içerisinde işlenebilmesi sağlanabiliyor. KL HDA6041 Elektrikli Zımba ve Çivi Tabancası modeli, güçlü motoru sayesinde seri şekilde zımba ya da çivi uygulama işlemlerinin her türlü yüzeye etkin ve hızlıca gerçekleştirilebilmesine yardımcı olur.

Rahat tutuş kabiliyeti ve güçlü motor yapısı ile herhangi bir sorun yaşamadan en zorlu ve en sert yüzeylerde dahi çivi ya da zımba çakma işlemlerini gerçekleştirebilme şansı veriyor. Böylelikle işletmelerin imalat ya da uygulama sürelerinde tasarruf edebilmeleri sağlandığı gibi önemli düzeyde iş gücü tasarrufu da elde edilebiliyor. Böylelikle çok daha etkin bir çalışmanın gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Rahat şekilde çivi ve zımbaların çakma uygulamaları yerine getirilirken, zamandan da önemli oranda tasarruf elde edilebiliyor.

KL HDA6041 Elektrikli Zımba ve Çivi Tabancası Özellikleri

Hem zımba hem de çivi için kullanılan KL HDA6041 zımba ve çivi tabancası ürünü, yüksek dayanıklılığı ve güçlendirilmiş malzemeleri ile etkin kullanım sağlıyor. 15 milimetre ile 25 milimetre aralığında zımba boyu özelliği bulunan tabancada 15 milimetre ile 32 milimetre aralığında çivi boyu özelliği bulunuyor. Dakikada 20 adet çakma hızı kapasitesi bulunduğundan, seri uygulama gerçekleştirilebiliyor. Özel çakma ayarı seçeneğinin bulunması sayesinde uygulamada ihtiyaç duyulan nitelikte çakma işlemlerinin sorun yaşanmadan gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Ürün ile kullanım için uygun olan çiviler ‘KLZ20F’, ‘KLZ25F’ ve ‘KLZ35F’ şeklindedir. Uygun zımba modelleri ise ‘KLZ20’ şeklindedir.

KL HDA6041 Elektrikli Zımba ve Çivi Tabancası fiyatı