KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere İncelemesi

KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere İncelemesi

Bazen ev de veya iş yerinde kesmek üzere bir alete ihtiyacımız olur. İşte bu kemik kesme aleti de denen alet bunun için size en yardımcı alettir. KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere kurban zamanı kurban kesmeden ahşap kesmeye ince odunları kesmeden demir kesmeye kadar hemen her türlü kesim işlemlerinizde size yardımcı olacaktır.

Ayrıca size bir ahşam bir de demir kesmek içim ayrı olarak iki hediye veriyoruz. Bu sayede dilediğiniz her türlü kesme işlemini rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu testere sizin için her şeyi kolay ve konforlu olarak kesebilecek. Elektronik hız ayarı ile dilediğiniz çalışma materyali üzerinde çalışabilir ve hızınızı kendiniz kontrol edebileceksiniz. Etrafındaki kauçuk yapı nedeniyle elinizi acıtmayacak ve size daha ergonomik kullanım sağlayacak olan bu ürün sizi çok memnun etmek için tasarlanmıştır.

Ahşap kesme bıçağı ile dilerseniz hobilerinizi istediğiniz şekilde zevkinizi bölmeden ve korunaklı bir şekilde yapabileceksiniz. Çok keskin olan demir kesme bıçağı ile de ister otomotiv sanayide yerine göre inşaat sektöründe veya dilediğiniz başka bir alanda kolayca çalışabilirsiniz. Ayrıca kilit sistemi ile evde veya iş yerinde size koruma imkânı sunacak ve olası bir istenmeyen kazadan da korunmuş olacaksınız. Yapmanız gereken çalıştıktan sonra kilidinizi kapatmak.

KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere Özellikleri Nelerdir?

KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere sekiz yüz watt gücündedir ve çok keskin bir hıza sahiptir. Kesme kapasitesi ahşap çalışma ürünlerinde 150 metal çalışma ürünlerinde ise 50 mm dir. Ayarlanabilir elektronik hız ayarı bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz hızda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu keskinliğin yanında bir ahşap iki de demir bıçağı sizlere sunarak uzun yıllar bu aleti kullanma imkanı bulabileceksiniz.

 

Fiyatı İçin :

KL HDA810 800Watt Tilki Kuyruğu Testere