KL JS98A 100Watt 300 °C Aksesuar Setli Lehim Tabancası İncelemesi

Elektronik devre sistemlerinden, elektrik aparatlarına kadar her alanda lehimleme uygulamaları gerçekleştirilmektedir. İletken iki unsurun birbirine bağlanması/sabitlenmesi aşamasında iletken özelliklerinin kaybolmadan etkin biçimde sabitlenmelerini sağlayan havyalar, yaygın olarak kullanılıyor. Sektörel olarak kullanımı oldukça yaygın olduğu gibi bireysel kullanıma yönelik olarak da etkin biçimde kullanılıyor. Ürünlerin sabitlenmesi aşamasında hem yüksek dayanıklılık sağlaması hem de iletkenlik özelliğinin korunmasına yardımcı olması nedeni ile elektrik ve elektronik devrinde büyük bir öneme sahip ürünlerdir. KL JS98A 100Watt 300 °C Aksesuar Setli Lehim Tabancası ürünü, lehimleme işlemlerinde gereksinim duyulan tüm aparat ve parçaları içerisinde barındıran tam teşekküllü bir set kullanımı imkanı sağlıyor.

Ürün kutusu içerisinde lehimleme işlemlerinde gereksinim duyulan tüm havya parçalarını barındırmaktadır. Uygulama noktasına göre gereklilik teşkil eden farklı uç kısımlarından etkin bir çalışmanın sağlanabilmesi için gereksinim duyulan her türlü parçaya set içerisinde ulaşmak mümkündür. Özel taşıma çantası sayesinde tüm lehim tabancası aparatları bir arada tutulabiliyor. Böylelikle kaybolma ya da bir yerde unutma riski olmadan saklanabiliyor. Ayrıca portatif ve ergonomik taşıma çantası sayesinde her yere oldukça pratik ve kolay bir şekilde taşınabiliyor.

KL JS98A 100Watt 300 °C Aksesuar Setli Lehim Tabancası Özellikleri

Set olarak tasarlanan üründe yer alan lehim tabancası 100 watt’lık bir elektrik kapasitesine sahiptir. Bu şekilde çok hızlı bir şekilde ısınma gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir. Öyle ki ürünün 100 watt kapasitesindeki elektrik gücü sayesinde 300 derecelik sıcaklığa çıkabiliyor. Bunun içinde gerekli olan süre lehim tabancasının tetik kısmına basılı tutulduktan sonra sadece 12 saniyedir. Böylelikle çok kısa bir zaman dilimi içerisinde uygulama için kullanıma hazır duruma getirilebilmektedir. 1 kilogram ağırlığı sayesinde son derece pratik ve kolay bir şekilde tutuş sağlanarak, uygulama gerçekleştirilebiliyor. Ürün seti içerisinde lehim tabancası haricinde JS201A kalem tip havya, lehim teli, lehim pastası bulunmaktadır. Ayrıca daha hassas çalışmalara özel ayaklı büyüteçte sette bulunuyor.

KL JS98A 100Watt 300 °C Aksesuar Setli Lehim Tabancası fiyatı