KL JS98B 100Watt 300 °C Lehim Tabancası İncelemesi

Sektörel olarak elektrik ve elektronik ürün üretimleri ve onarım hizmetleri alanında kullanılan lehim tabancaları, kullanım ihtiyaçlarına göre farklı kapasitelere sahiptir. Farklı derece ve motor gücüne sahip olan lehim tabancaları, bir diğer adı ile havyalar sayesinde iletkenlerin birbirlerine sabitlenmesi(lehimlenmesi) işlemlerinde kullanılır. İletkenliğin kaybolmadan en yüksek dayanıklılıkta ve kalitede birbirine sabitlenmesini sağlayan lehim tabancaları, dijital teknolojinin ön planda olduğu günümüz dünyasında elzem elektrikli el aletleri arasında yer alır. KL JS98B 100Watt 300 °C Lehim Tabancası modeli, güçlü motor gücü ile her an kullanıma hazır durumda bulunmaktadır.

Çok hızlı bir şekilde yüksek sıcaklık derecelerine ulaşarak iletkenlerin birbirlerine iletkenliklerini kaybetmeden sabitlenmesine olanak sağlar. Üstelik son derece pratik kullanım sağlayan ergonomik tasarımları ile en hassas uygulamalarda dahi en yüksek yüzdeli başarılı sonuçların alınabilmesine olanak vermektedir. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen havya modelinde güvenli çalışma sağlayacak özel güvenlik önlemleri bulunuyor. Özellikle de yüksek sıcaklık kapasitesinin bulunması ve bunu sağlayan güçlü bir çalışma motorunun bulunması, kullanımının gerekli iş güvenliğinin sağlanması ile gerçekleştirilmesini daha da önemli kılıyor. Hızlı ve pratik uygulamalarda en verimli sonuçların alınmasına oldukça yardımcı oluyor.

KL JS98B 100Watt 300 °C Lehim Tabancası Özellikleri

100 wattlık elektrik kapasitesi ile çok güçlü bir çalışma gerçekleştirebiliyor. Çok güçlü çalışma potansiyelinin bulunması gerekli olduğu zamanlarda en kısa zaman dilimi içerisinde kullanıma hazır hale gelmesine olanak veriyor. Öyle ki 100 wattlık yüksek elektrik kapasitesi sayesinde 300 derecelik sıcaklığa yalnızca 12 saniye gibi kısa bir sürede çıkabiliyor. 1 kilogram ağırlığı bulunan lehim tabancası rahat tutuş ve kavrama kabiliyeti sağlıyor. Böylelikle en dar ve en uç noktalarda dahi çok hassas bir şekilde lehimleme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Uç kısmında bulunan tetiğine basılı tutularak 12 saniyede 300 derece sıcaklığa çıkartılabilen tabanca sayesinde etkin bir çalışma gerçekleştirilebiliyor.

KL JS98B 100Watt 300 °C Lehim Tabancası fiyatı