KL JSSN13B 110Watt 800ml Boya Püskürtme Tabancası İncelemesi

Boya işlerinde daha kusursuz ve daha kaliteli bir çalışma açısından boya püskürtme tabancaları önemli bir kolaylık oluşturuyor. Son derece pratik kullanımı sayesinde zorlu ve zaman alıcı boya işlerinin pratik şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Ekstra efor harcamaya gerek olmadan sadece boya püskürtme tabancasının tetiğine basılarak, yüzey üzerine doğrudan boyanın uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle çok kaliteli ve kusursuz bir boyama işlemi gerçekleştirilebiliyor. KL JSSN13B 110Watt 800ml Boya Püskürtme Tabancası ürünü büyük tank kapasitesi ile geniş yüzeylerde dahi kesintisiz ve hızlı bir boyama işlemi imkanı sağlıyor.

Boya püskürtme tabancasının uç kısmının özel yapısı, boyanın her noktaya eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Ayrıca ideal miktarda püskürtmenin gerçekleştirilmesine olanak vererek, boyanın yüzey üzerinde akması ya da bir noktada birikmesi gibi dekoratif açıdan olumsuz etkiler oluşturabilecek sorunları da önleyebiliyor. Bu sebeple de günümüzde hem profesyonel hem de bireysel boya işlerinde kaliteli sonuçların en kolay şekilde elde edilebilmesi amacı ile boya püskürtme tabancası kullanımı gerçekleştiriliyor.

KL JSSN13B 110Watt 800ml Boya Püskürtme Tabancası Özellikleri

110 watlık elektrik kapasitesine sahip olması sayesinde son derece güçlü bir püskürtme işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu güçlü motor çalışma kapasitesi sayesinde de dakikada maksimum 320 mililitre boya püskürtme işlemi gerçekleştirilmesine olanak veriyor. Püskürtme ve motor çalışma işlemleri sırasında oluşabilecek titreşime karşı emisyonu yüksek olan üründe bu seviye saniyede 6.6 metrekare şeklindedir. Ayrıca daha gürültüsüz ve daha rahat çalışma için mevcut olan ses basınç emisyonu 89.9 db seviyesindedir. 2 kilogram ağırlığı sayesinde herkes tarafından rahatlıkla taşınabilir ve kullanılabilir. Ürünün yanında ayrıca akışkan kabı temizleme iğnesi ve iğne meme yedeği de bulunmaktadır. Bu sayede son derece rahat ve pratik bir şekilde en geniş yüzeylerdeki boya işlerini dahi tamamlayabilme imkanı bulunuyor.