KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½ İNCELEMESİ

KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½ İNCELEMESİ

Hortum gövde, uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Özellikle oksitlenme sonucu pas tutan hortum aparatları estetik açıdan olumsuz bir intiba yaratmaktadır. Bunun yanında çevrenizde kullanılmaktan aşınmış, yapısındaki kalitesizlikten ötürü suyun tazyik gücüne dayanamayan ürünler görmeniz mümkündür. KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½ birinci sınıf kalite metalden üretilmiş profesyonel bir üründür.

Takılması kolay bu ürün, sert ve dayanıklı yapıda üretilmiştir. Koşullar ne olursa olsun estetiğinden ödün vermemektedir. Tasarımcılar tarafından işlevselliğinin yanında dış görünüşü özenle tasarlanmıştır. Gayet şık bu model bu amaçla kullanılan aparatlara nazaran görselliğiyle de ilginizi çeker. Mekanik etkiler sonucu olası her türlü deneme testi yapılmıştır. Düşme, yüksek derecede su basıncı, nem ve benzeri denemelerin üstesinden gelmiştir. Profesyonel işçiliğini ve kalitesini son derece makul fiyatlara sunmaktadır.

 KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½ ÖZELLİKLERİ NELERDİR:

          KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½ modeli otomatik çeliğinden üretilmiştir. Bunun yanında ekstra sağlamla olması için nikel kaplanmıştır. Paslanmaz yüzeye sahiptir. Şık bir estetik amacıyla orta kısmı oval biçimde içe dönüktür. Tutma kolaylığı sağlamaktadır. Takabilmeniz için ve su gelmesi sonucu kayganlaşmamaktadır. Bu sayede sıkışma yapmamaktadır.   Döndürme iç haznesindeki yüzeyi, laçka olmaması adına tasarıma ilaveten yapısal özellikler kazandırılmıştır. Diğer ürünlerde döndürmek için güç uygulamak zorunda kalma gibi bir durum söz konusu değildir. 0.4 kg ağırlığındadır. Taşıma, takma veya hortumu kullanma konusunda konforlu ve kullanışlıdır. Tazyike dayanıklı üst bölümü, uzun yıllar yüksek basınçta çalışsa dahi sizi yarı yolda bırakmaz ve kalitesini kanıtlayıp yaptığınız işlerde en yüksek verimi almanızı sağlar.

Fiyatı için tıklayınız

KL KLH003B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G ½