KL KLH422B Hortum Eki 8mm Ürün İncelemesi

KL KLH422B Hortum Eki Özellikleri

KL KLH422B Hortum Eki 8 mm ürünü el aleti aksesuarları kategorisi içinde yer alır. Ürünün üretici firması KL markasıdır. KL markası güvenilirlik, sağlamlık özel dizayn nitelikleri müşteriye sunan bir markadır. Kale Hırdavat ve Makine A.Ş. nin tescilli markası olan KL , hem yurt içinde hem yurtdışında çok büyük atılımlara imza atmış, kalitesiyle liderliği yakalamıştır. KL markası bir çok ürün grubunu içerisinde barındırmaktadır.

Her geçen günde yeni ürünler KL imzasıyla müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. KL markasının KLH422B Hortum Eki ürünü  otomat çeliğinden üretilmiştir.  KL KLH422B Hortum Eki nikel kaplamalıdır.  KL KLH422B Hortum Eki 0.04 kg ağırlığındadır. Ürün boğumlu bir yapıya sahiptir. KL profesyonel ve endüstriyel el aletleri geniş bir yelpazede pazarda yer almaktadır. Ürün kalitesi ve çeşitliliği her geçen gün artan el aletleri grubumuz kendi sınıfında önemli bir konuma sahiptir. Piyasa beklentilerini karşılamak ve marka bağımlılarımızın istekleri doğrultusunda kalıcılık, kalite, sağlamlılık nitelikleri göz önünde bulundurularak KL KLH422B Hortum Eki 8 mm ürünü el aleti aksesuarları kategorisi içinde üretilmiştir. Hortum  uzatma ve onarım için kullanılır. Ürün yararlı bir alettir. Kullanıcılarından tam not almıştır.

Müşteri memnuniyetini karşılayan bir üründür. Hortum ve uzatma ve onarımı için aranan bir üründür. Yapacağınız işlemler için hortum ekine ihtiyacınız var ise doğru yerdesin. Otomat çelikten ve nikel kaplamalı üretimiyle rakiplerinden daha fazla pazar imkanı bulmuştur.KL KLH422B Hortum Eki 8 mm ürünü markanın prensiplerine uygun olarak dizayn edilmiştir.

KL markasıyla  KLH422B Hortum Eki 8 mm ürünü iç ve dış pazarda satılmaktadır. Ürün fiyat bilgisi şurdadır. KL markası hakkında  daha fazla bilgi almak için şu adresi inceleyebilirsiniz.

Fiyat  bilgisi için