KL KLHV603V6 1/4″ 150mm Havalı Eksantrik Zımpara Makinası İncelemesi

Yüzey düzleştirme ve pürüzsüz duruma getirme açısından zımparalar, oldukça yardımcı olur. Havalı el aletleri kategorisinde yakalanan gelişim ivmesi ile birlikte kurumsal çalışmalar alanındaki ihtiyaçlar çerçevesinde zımparalama uygulamaları içinde önemli çözümler üretiliyor. Bu kapsamda havalı eksantrik zımpara makinaları, işletmelerin yüzey düzleme ve pürüzsüzleştirme çalışmalarını daha hızlı ve daha kaliteli şekilde gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Bu sebeple de günümüzde özellikle taşlama ve geniş yüzeyler açısından son derece yüksek bir verimlilikte çalışma gerçekleştirebilme imkanı sağlar. KL KLHV603V6 1/4″ 150mm Havalı Eksantrik Zımpara Makinası modeli, yüksek hava girişi kapasitesi sayesinde oldukça yüksek seviyede bir basınçta çalışma gerçekleştirir. Böylelikle ürünün kullanıldığı yüzeyde efor harcamadan en net düzlüğün ve pürüzsüzlüğün oluşturulması mümkün olur.

Geniş yüzeyler ve taşlama uygulamaları açısından son derece ideal olan havalı eksantrik zımpara makinası, metal ve mermer gibi sert yüzeylerde dahi zorlanmadan başarılı çalışma gerçekleştirilmesini sağlar. Yüksek basınç kapasitesi sayesinde bu tip yüzeylerde herhangi bir zarara yol açmadan en hassas düzleştirmeyi sağlar. Böylelikle uygulamalarda çok daha kısa süreler içerisinde en iyi sonuçların elde edilebilmesini mümkün kılar.

KL KLHV603V6 1/4″ 150mm Havalı Eksantrik Zımpara Makinası Özellikleri

Disk yapısı eksantrik olduğundan daha geniş yüzeylerde ve daha farklı şekil formuna sahip olan yüzeylerde de kullanıma uygundur. Eksantrik disk yapısı sayesinde çok daha geniş bir yüzey çeşitliliğinde havalı zımpara teknolojisinden yararlanılmasını sağlar. Eksantrik diskinin çapı 5 milimetre seviyesinde olurken, genel disk çapı 150 milimetre seviyesindedir. Üzerinde yer alan ve düzleme işlemini mümkün kılan diş ölçüsü ise 5/16”*24 UNF ölçülerindedir. 152 milimetrelik uzunluğu sayesinde daha geniş alanlarda çok daha rahat bir çalışma imkanı oluşturur. 1/4” kapasitesindeki hava giriş gücü sayesinde yüksek devirde çalışıyor. Böylelikle dakikada 10.000 devir sayısına ulaşabiliyor. Ürünün 1.8 kilogramlık ağırlığı da hassas çalışmaya olanak veriyor.

KL KLHV603V6 1/4″ 150mm Havalı Eksantrik Zımpara Makinası fiyatı