KL KLK100 3HP 100Lt 8Bar Kompresör İncelemesi

Gaz ya da akışkanların arzulanan basınç seviyesine göre sıkışık forma getirmeye yardımcı olan kompresör ürünleri, havalı makine sistemlerinin kullanımı açısından elzem ihtiyaçlardan birisidir. Kompresör ürünleri sayesinde gazın yüksek basınca kavuşarak, havalı çivi makinesi ye da havalı zımba makinesi gibi makinelerde gerekli olan yüksek basıncın elde edilebilmesi mümkün oluyor. Kompresör ile üretilen gaz basıncının ara basınç hava hortumu ile makineye aktarımı şeklinde işleyen süreçte her türlü kullanım ihtiyacına yönelik kompresör modeli mevcuttur. Farklı bar kapasitesine sahip olan kompresörler ile hem ihtiyaç standartlarına uygun hem de son derece seri şekilde yüksek basınçlı hava elde edilebiliyor. KL KLK100 3HP 100Lt 8Bar Kompresör ürünü yüksek depolama ve seri çalışma performansı ile en hızlı şekilde istenen seviyede basınçlı havanın elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

Tasarruflu çalışma prensibi sayesinde daha düşük yakıt ile en yüksek verimliliğin elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Pek çok farklı sektördeki kullanıma uygun olması nedeni ile de oldukça geniş bir yelpazede kullanımı söz konusudur. Düşük yer kaplama etkisi ve yüksek basınçlı hava üretim potansiyeli ile sektörel olarak imalathane ve işletmelere önemli bir kolaylık kazandırıyor.

KL KLK100 3HP 100Lt 8Bar Kompresör Özellikleri

Yağlı kompresör modeli 3 HP yani 3 beygir çalışma gücüne sahiptir. 100 litrelik tank kapasitesi sayesinde de kesintisiz olarak uzun süre çalışma gerçekleştirme imkanı sağlar. Ekonomik yakıt tüketimi ile de önemli oranda tasarruf sağlar. Ürünün çalışma kapasitesi ise 8 bar /116 psı şeklindedir. KL KLK100 kompresör modelinde dakikada 300 litrelik hava giriş kapasitesi mevcuttur. Dakikada 950 devir sayısı bulunduğu gibi kasnaklı çalışma sistemi mevcuttur. 73 kilogram ağırlığı sayesinde de her yere rahatlıkla taşınarak, kolay bir şekilde anında kullanıma uygun hale getirilebilmektedir.

KL KLK100 3HP 100Lt 8Bar Kompresör fiyatı