KL KLK25 2HP 24Lt 8Bar Kompresör İncelemesi

Yüksek motor gücü ile kısa zaman diliminde yüksek basınçlı hava üretimi gerçekleştirebilen kompresörler ile imalatta önemli bir tasarruf sağlanabiliyor. Özellikle de havalı makine sistemlerinin kullanıldığı tüm sektörler açısından son derece önemli bir üründür. Hava kompresörleri mevcut yakıtlarıyla güçlü motorlarını tam performansta çalıştırıp, yüksek basınçlı hava üretimleri gerçekleştirebiliyor. Bu söz konusu yüksek basınçlı havalar ise havalı çivi makinesi ya da havalı zımba makinesi gibi ürün gruplarının yüksek performanslı kullanımında değerlendirilmektedir. Bu kapsamda yüksek basınç kapasitesi söz konusu olduğundan hem kullanılan malzemeleri hem de güvenlik önlemleri ile mutlaka yüksek kaliteye sahip olması kompresör modellerinde en önemli konudur. KL KLK25 2HP 24Lt 8Bar Kompresör ürünü son derece kaliteli malzemeleri, güçlü motoru ve tasarruflu çalışma prensibi ile işletmelere üretimlerinde önemli avantajlar kazandırıyor.

Ürünün tank tasarımından, motor kapasitesine kadar her aşamada en kaliteli malzemelerin kullanılması ve özel güvenlik uygulamalarına sahip olmasıyla güvenilir bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Güçlü motorunun seri ve hızlı çalışması kısa zaman dilimlerinde sektörel olarak gerekli olan basınçlı hava miktarının elde edilebilmesine olanak sağlıyor.

KL KLK25 2HP 24Lt 8Bar Kompresör Özellikleri

24 litrelik tank kapasitesi sayesinde yüksek performanstaki kullanımlarda dahi uzun süreli kullanımın kesintisiz sürdürülebilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca 2 HP yani 2 beygir gücündeki motoru sayesinde basınçlı havanın elde edilebilmesi için uzun süreler beklenmesi gerekliliği de bulunmuyor. 8 bar /116 psı düzeyinde bir çalışma kapasitesinin bulunması yüksek basınçtaki havanın kısa sürede üretilmesine olanak veriyor. Ayrıca güçlü motoru dakikada 2850 devir gücü bulunuyor. Dakikada 210 litrelik hava giriş kapasitesi ile her çalıştırmada hemen yüksek basınçlı havanın alınabilmesini mümkün kılıyor. 25 kilogram ağırlığı sayesinde her türlü çalışma alanına rahatlıkla taşınabilir portatif bir kullanım özelliği bulunuyor.

KL KLK25 2HP 24Lt 8Bar Kompresör fiyatı