KL KLK50 2HP 50Lt 8Bar Kompresör İncelemesi

Hava kompresörleri sayesinde kısa sürede yüksek basınçlı hava üretimi gerçekleştirilebiliyor. İleri nesil teknolojiye sahip olan kompresörler ile üretilen yüksek basınçlı hava sayesinde havalı zımba makinesi, havalı çivi makinesi gibi çeşitli  imalat odaklı ürünlerin kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Yüksek kapasiteleri ile kısa sürede ciddi hava basıncı üretimi gerçekleştirebilen kompresör modelleri ile en verimli çalışma potansiyellerinin oluşturulabilmesi sağlanabiliyor. KL KLK50 2HP 50Lt 8Bar Kompresör ürünü de çok kısa zaman dilimi içerisinde çok yüksek basınçlı hava üretimi gerçekleştirerek, sektörel çalışmalarda işletmelere önemli bir kolaylık kazandırıyor. Tasarruflu çalışma prensibi ile daha düşük yakıt tüketiminde çok daha yüksek basınçlı hava üretim kapasitesi oluşturabiliyor.

Ürünün yüksek motor gücü ve fonksiyonel çalışma prensibi havalı makine ürünlerinin kullanımı esnasında çalıştırıldığında hemen yüksek basınçlı hava üretiminin gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Bununla birlikte yüksek basıncın söz konusu olması nedeni ile hem ürünün depo haznesine yönelik hem de diğer parçalarına ilişkin yüksek güvenlik önlemleri mevcuttur. Böylelikle çok daha yüksek iş güvenliği sağlanarak, yüksek kapasiteli basınçlı hava üretimleri gerçekleştirilerek, havalı makinelerin kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

KL KLK50 2HP 50Lt 8Bar Kompresör Özellikleri

2 HP yani 2 beygir gücüne sahip olan güçlü motoru ile etkili bir çalışma gerçekleştirebilme potansiyeline sahiptir. 50 litrelik tank kapasitesi ile çok yüksek seviyede basınçlı hava üretimini kesintisiz olarak gerçekleştirebiliyor. Ayrıca düşük yakıt tüketimi sayesinde de yüklü yakıt maliyetleri oluşturmayarak, özelikle imalat uygulamalarında önemli tasarrufların elde edilmesini sağlıyor. 34 kilogramlık ağırlığı ile son derece pratik şekilde hareket ettirilebiliyor ve taşınabiliyor. Dakikada 2850 devir kapasitesi ile yüksek performanslı hava basıncı üretebiliyor. Çalışma kapasitesi 8 bar/116 psı olarak belirlenen kompresör modeli, 210 litreyi dakikada hava girişi sağlıyor. Böylelikle son derece yüksek performanslı kullanımın elde edilmesine yardımcı oluyor.

KL KLK50 2HP 50Lt 8Bar Kompresör fiyatı