KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat İncelemesi

KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat İncelemesi

Distomat lazer teknolojisi inşaat alanında duvarların düz örülmesi veya fayansların doğru döşenmesi açısından son derece kullanışlıdır. KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat son teknoloji üretim olup hassas hizalama olanağı sunmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından konforlu ve pratik bir alettir. Bunun yanında uzun süreli kullanım için birinci sınıf kalitede üretilmiştir.

 

 KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat Özellikleri:

Çalışma alanının derinliğine göre hızlı ve hassas çalışır. Saniyeler içerisinde lazer ışını oluşturabilir. Bu sayede hızlı ve profesyonel bir çalışma olanağı sağlar. Gövde kısmı muhafaza açısından kauçuk materyalden yapılmıştır.

KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat 3 tane düğmesi olan yatay düşey ve 90 derecelik ışınlarla kullanım olanağı taşıyan bir üründür. Hizalama hassaslığı +/- 0.4 mm/m’dir. Otomatik hizalama sayesinde sapma açısını 4 dereceye kadar ayarlar. Uyarı sistemi sayesinde tekrardan otomatik hizalamayı kendi yapar.

Bunun yanında kalın yapılı cam, distomatın fiziksel etmenlere karşı dirençli olmasını sağlar. Ürün inşaat koşulları gibi tozlu, darbelere açık zorlu koşullardan etkilenmeyecek dayanıklılıktadır. kalibrasyonu uzun mesafelerde dahi son derece güçlüdür. Ekipmanı içerisinde 3 tane AA alkalin pil içermektedir.

Bunun yanında aletlerinizin korunması, ayarının bozulmaması açısından 1 adet taşıma çantası vardır. Çanta sürtünme veya nemden etkilenmemektedir. Mıknatıslı döner aparatı sayesinde yüzeye pratik tutunma sağlanır.

Metal yüzeylerde kolaylıkla sabitleme özelliği kazanmıştır.  0.90 kilogramağırlığında bu ürün taşıma ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Sehpa bağlantı ¼ dür. Yanı sıra görünürlük alanı iç bölgelerde 15m dir. +/-  otomatik hizalama hassasiyetine sahiptir. Lazer sınıfı 2, 1mW dir.

    

Fiyatı için tıklayınız

KL KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat