KL KLOM40 2Hp 40cm Palalı Benzinli Zincirli Testere İncelemesi

Bahçe makineleri sayesinde hem bireysel alanda hem de kurumsal alanda testere avantajlarından yararlanılabiliyor. Özellikle de bahçe makineleri sınıfında palalı benzinli zincirli testere modelleri ağaç ve odun kesim işlemlerinin daha kısa süreler içerisinde tamamlanabilmesini sağlıyor. Bu şekilde zamandan tasarruf edebilme imkanı sağlarken, aynı zamanda da ekstra güç harcanmasına gerek olmadığından rahatlıkla en kalın ağaçlar dahi kesilebiliyor. Palalı ve zincirli yapısı sayesinde ağacın dış ve iç yüzeyinde karşısına çıkabilecek tüm problemlere karşı yüksek direnç oluşturabiliyor. Bu tip testereler, en kalın ve en zorlu ağaçlarda dahi zorlanmadan kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. KL KLOM40 2Hp 40cm Palalı Benzinli Zincirli Testere modeli benzinli yapısı ile ekonomik şekilde ağaç kesme işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Palalı ve zincirli olan benzinli testere modelinin yüksek motor gücü, devir hızının çok daha yüksek olmasını sağlıyor. Bu şekilde uzun boyutlu olan palası bulunuyor. Bu sayede ağaç yüzeyinde karşısına çıkan her türlü unsura karşı çok daha hızlı dönüşle yüksek direnç oluşturur. Bu durumda benzinli testerenin ağaçta rahatlıkla kaymasını sağlayarak, kesim işlemlerinin sorunsuz yerine getirilmesine yardımcı oluyor.

KL KLOM40 2Hp 40cm Palalı Benzinli Zincirli Testere  Özellikleri

Oldukça güçlü motor kapasitesine sahip olan KL KLOM40 benzinli testere modelinde 2 HP yani 2 beygirlik bir motor gücü bulunuyor. 40 santimli palası sayesinde en kalın ağaçlarda dahi tek açıdan kesim imkanı oluşturuyor. Yüksek güçteki motoru 40.1 cc silindir hacmi taşıyor ve dakikada 6000 devir ile 8000 devir aralığında değişen bir devir hızına ulaşabiliyor. 91 zincir tipine sahip olan üründe diş sayısı 28.5′ tir. 7.5 kilogram ağırlığı ile muadillerine oranla güçlü motoruna karşın son derece rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. 390 ml tank kapasitesi sayesinde de sık sık yakıt ilavesi gerekliliği bulunmuyor.

KL KLOM40 2Hp 40cm Palalı Benzinli Zincirli Testere fiyatı