KL KLV250 1000Watt 250/500Kg Elektrikli Vinç İncelemesi

Vinç sistemleri, yük kaldırma ekipmanları sınıfının en çok kullanılan sistemleridir. Yüksek ağırlık kaldırma kapasitelerinin yanı sıra uzun halatları sayesinde çok geniş bir kaldırma mesafesi aralığına sahip olmaları, yoğun kullanımlarında tercih nedeni oluyor. Özellikle de kurumsal faaliyetlerde sıkça gereklilik teşkil eden ağır ürün, yük ve ekipman kaldırma işlemleri için son derece fonksiyonel çözümler sağlamaktadır. Bu nedenle de depolama hizmetlerinden, genel hizmet sektörlerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanımı gerçekleştiriliyor. Elektrikli vinç sistemleri ise elektrikle çalışan güçlü motorları sayesinde hiçbir şekilde efor harcanmasına gerek olmadan ürünlerin yüksek mesafelere kaldırılabilmesine yardımcı oluyor. Son derece modern bir kullanım yapısına sahip olan KL KLV250 1000Watt 250/500Kg Elektrikli Vinç modeli sayesinde 250 kilogram ile 500 kilogramlık ürünleri rahatlıkla kaldırmak mümkündür.

Geniş yük kaldırma kapasitesi sayesinde farklı niteliklerdeki ve formlardaki ürünlerin dahi kaldırılabilmesine olanak vermektedir. Son derece pratik bir şekilde yüksek mesafelere monte edilebilmesi sayesinde her alanda kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra ürünün 17 kilogram gibi son derece hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu düşük ağırlığı sayesinde her yere kolaylıkla nakliye edilerek, kısa süre içerisinde kurulumu yapılabiliyor ve kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Düşük ağırlığına karşın dinamik ve güçlendirilmiş yapısı sayesinde yüksek ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir.

KL KLV250 1000Watt 250/500Kg Elektrikli Vinç Özellikleri

Güçlü motoru 1000 watt kapasitesindeki elektrik giriş özelliğinden geliyor. Yüksek elektrik giriş kapasitesi sayesinde KL KLV250 elektrikli vinç modeli 250 kilogram ile 500 kilogram aralığındaki ürünlerin kaldırılması işlemlerinde kullanılabilmektedir. Üzerinde bulunan ve son derece fonksiyonel tasarıma sahip olan kontrol kolu üzerinden kaldırma, indirme ve durdurma işlemleri pratik biçimde gerçekleştirilebiliyor. Kancalı makara sistemi bulunan elektrikli vinç modeli, ürünlerde 10 metre ile 20 metre aralığında kaldırma yüksekliği kapasitesine sahiptir.

KL KLV250 1000Watt 250/500Kg Elektrikli Vinç fiyatı