KL KLZ10 10mm Zımba Teli İncelemesi

Havalı el aletleri sayesinde artık sektörel ve kurumsal uygulamalarda çok daha seri üretim gerçekleştirilebiliyor. İmalatın söz konusu olduğu pek çok sektörde kullanımı gerçekleştirilen havalı el aletleri kategorisinde özellikle havalı zımba tabancaları öne çıkıyor. Yüksek basınç etkisi ile en sert yüzeylere dahi zımba telini çakma işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede de çok hızlı bir şekilde zımba çakma işlemi gerçekleştirilerek, seri üretim performansının elde edilebilmesi sağlanabiliyor. Ancak havalı zımba tabancalarında 100 adetlik limiti bulunan kartuş yer alır. Bu kartuş düzenli olarak doldurulmalıdır. KL KLZ10 10mm Zımba Teli ürünü yüksek kalitesi ile havalı zımba tabancalarında kartuş doldurma işlemlerinde kullanım için geliştirilmiştir.

Havalı zımba tabancalarında yüksek basıncın oluşturduğu etkiye karşı uyum sağlayabilecek dirence sahip olan zımba teli sayesinde de havalı zımba tabancalarının uzun süreli kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Son derece pratik ve kolay bir şekilde havalı zımba tabancası kartuş dolum işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede de vakit kaybı yaşamadan biten havalı zımba tabancası kartuşu doldurularak, çalışmalara kesintisiz olarak devam edilebiliyor.

KL KLZ10 10mm Zımba Teli Özellikleri

Havalı zımba tabancası için geliştirilmiş olan KL KLZ10 zımba teli 10 milimetre şeklinde üretilmiştir. Bu çerçevede de 10 milimetre çaplı havalı zımba teli tabancaları için kullanıma uygundur. Her bir paketinde 10 bin adet zımba teli bulunan ürün, 100′ lük gruplar şeklinde paketleniyor. Bu sayede de 100 adet limiti bulunan havalı zımba tabancası kartuşu için doğrudan kullanım gerçekleştirilebiliyor. En yüksek direnci sağlarken aynı zamanda da uç kısımlarının sivri ve pürüzsüz olması sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan en sert zeminlerde dahi rahat giriş sağlıyor. Özellikle de havalı zımba tabancasının yüksek basıncına uygun yapıda olması sayesinde uzun ömürlü bir kullanım açısından son derece ideal bir zımba teli ürünüdür.

KL KLZ10 10mm Zımba Teli fiyatı