KL KLZ16 16mm Zımba Teli İncelemesi

Havalı zımba makineleri ile mobilya ve döşeme gibi imalat sektörlerinde daha seri zımbalama uygulamaları gerçekleştiriliyor. Bu tip sektörlerde ahşap ya da konfeksiyon ürün gruplarına ilişkin uygulanan zımba çakma uygulamalarında kullanılan havalı zımba tabancaları sayesinde seri uygulamalar gerçekleştirilebiliyor. İşte bu tip havalı zımba tabancalarında mevcut olan kartuşlara uygun olarak geliştirilen zımba teli çeşitleri bulunmaktadır. KL KLZ16 16mm Zımba Teli ürünü de bu tip ürünlerdeki kartuşlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Özellikle de havalı zımba tabancalarının kartuş bölümlerinin rahatlıkla doldurulmasına yardımcı olacak formatta tasarlanmıştır.

Ürünler kartuş kapasitesine uygun parçalar halinde hazırlandığından zımba telinin havalı zımba tabancasına tek tek yerleştirilmesi gerekmez. Böyle uzun uğraş gerektirecek ve zaman alıcı işlemler yerine gruplar halindedir. Böylelikle zımba telleri, pratik bir şekilde tabanca kartuşuna doldurularak, anında kullanılabilir hale getirilebiliyor.

KL KLZ16 16mm Zımba Teli Özellikleri

Tüm havalı zımba tabancalarına uygun olarak tasarlanmış olan zımba teli ürünü, yüksek dayanıklılığı ile en sağlam zımba çakma uygulamalarının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de yüksek dayanıklılığı sayesinde ahşap gibi son derece sert yüzeylere yönelik olarak da kolaylıkla uygulanabilmesi mümkün oluyor. Bu kapsamda KL KLZ16 zımba teli ürünü, 16 milimetrelik olarak tasarlanmıştır. Böylelikle 16 milimetrelik zımba teli kartuşu bulunan tüm havalı zımba teli tabancalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu çerçevede de KLZT8016 havalı zımba tabancası ürününe doğrudan uygundur. Bu tabancada hemen kullanılabilir. Toplu olarak 10000 adet şeklinde hazırlanmış olan zımba teli ile ürünlerdeki zımba çakma uygulamalarının pek çok farklı darbe ve etkene karşı uzun süreli dayanıklılık göstererek, uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu yönüyle de çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik bir uygulamanın sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.