KL KLZ20 20mm Zımba Teli Ürün İncelemesi

KL KLZ20 Zımba Teli’nin Genel Özellikleri

Kategori: Zımba ve Çiviler

Marka: KL

Paket Adedi: 5000

Boy : 20 mm

Zımba Teli Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle zımba teli boyutları, zımbanıza uyumlu olmalıdır. Zımba teli çeşitleri yelpazesinin genişliğini göz önünde bulundurarak, çeşitli şekillerde numaralandırılan telleri ve makinelerini incelemelisiniz. Örneğin; 24/16 numaralı teli ancak 24/16 tel uyumlu bir zımba ile kullanabilirsiniz. Ayrıca zımba teli üretimi sırasında kullanılan materyalin, kolay paslanan ve kolaylıkla esneyebilen bir yapıda olmamasına özen göstermelisiniz.

KL KLZ20 Zımba Teli’nin  Özellikleri Nelerdir?

KL KLZ20 Zımba Teli boy uzunluğu  20 milimetredir. Ürünün paket adedi 5000’dür.  KLZT9040, HDA6041 ürününe uyumludur. Bu ürünün ilanı  entegra Entegrasyon Sistemleri ile listelenmiştir. Toptan zımba teli şeklinde de piyasada bulunur. Toplu satış adedi 5000’dür. KLZ20  Zımba telinin kullanım alanları geniştir. Çalışma masanızdaki notlar biriktiğinde, kağıtlar çoğalıp bir arada tutmak zorlaştığında ve en önemlisi dağınık bir ortam oluştuğunda zımba kullanımı önem kazanır. Zımba, önemli dosya ve dokümanları arşivlerken, kağıtları bir arada tutmanıza yardımcı olur. Bunların yanında tablo sabitlemede, ince yapılı afişler asmakta da kullanılmaktadır. Evraklarınızı daha uzun sürede bir arada tutabilmek ve uygulama sırasında sorun yaşamamak adına KL KLZ20 Sarı zımba tellerini kullanabilirsiniz.

Her boyda ve farklı kapasitelerde olan zımba teli, zımba teli makinesi ve zımba sökücü siparişinizi Ofix’ten hemen şimdi oluşturun, hızlı teslimat ve uygun fiyat avantajlarından yararlanın. Bu nedenle kullanacağınız zımba tellerinin de kaliteli ve dayanıklı olması gerekir. KL markasının zımba teli kalitedir ve dayanıklıdır. KL markasının KLZ20 Zımba Teli ürününün ambalaj şekli kutuda ve 5000 adet zımba teli şekliyle müşteriye sunulur.  Ürünün fiyat bilgisine şu sekmeden ulaşabilirsiniz.

Fiyat  bilgisi için