KL KLZ40F 40mm Kesik Başlı Çivi İncelemesi

Mobilya üretimi gibi imalat gerçekleştirilen sektörler için havalı çivi tabancaları, seri uygulama imkanı sağlıyor. Çivi çakma gibi son derece zahmetli ve zaman alıcı bir işlemin yüksek basıncın getirdiği avantajlar ile pratik hale dönüştüren havalı çivi tabancaları yaygın olarak kullanılıyor. Farklı çivi modellerine göre tasarlanmış olan çap seçenekleri bulunan havalı çivi modelleri ile üretilen ürünün niteliklerine göre kullanılabilecek farklı seçenekler mevcuttur. Ancak her bir havalı çivi tabancası 100 adet ile başlayan ve 300 adete kadar çıkan çivi kartuşu limiti bulunur. Yoğun kullanım sonucunda tükenen kartuşa yeni çivi koyulması gerekir. KL KLZ40F 40mm Kesik Başlı Çivi ürünü, uygun modeldeki havalı çivi tabancalarının biten kartuşlarının kolayca doldurulması için özel olarak üretilmiştir.

Ürün paketinde yer alan çivilerin birbirleri ile bağlantılı olmaları, 100 ile 300 adet arasında değişen limiti bulunan havalı çivi tabancası kartuşunun doldurulmasının zaman almasının önüne geçilebiliyor. Uygun havalı çivi tabancası modellerinde rahatlıkla kartuş dolum işlemleri gerçekleştirilebilen ürün, bir nevi yedek çivi olarak da değerlendirilebilmektedir.

KL KLZ40F 40mm Kesik Başlı Çivi Özellikleri

Kesik başlı çiviler, pek çok sektördeki üretimde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden de havalı çivi tabancalarının kartuşlarında kesik başlı çiviler çok daha hızlı tüketilebiliyor. 40 milimetrelik kesik başlı çivi paketi, doğrudan havalı çivi tabancası kartuşu için üretildiğinden, kartuş hızlıca doldurulabiliyor. 40 mm çaplı kesik başlı çivi kullanılan tüm havalı çivi tabancasında kullanım için uygun bir üründür. KL KLZ40F kesik başlı 40 mm çivi ürününün her paketinde 5 bin adet kesik başlı 40 mm çivi bulunur. Çivilerin birbirlerine sabit olması sayesinde kartuşa dolumları zaman almaz. Ürün paketinde bulunan kesik başlı çivilerin her biri KLZTF32 ve KLZTF50 modelindeki havalı çivi tabancalarında kullanılabilmektedir.

KL KLZ40F 40mm Kesik Başlı Çivi fiyatı