KL KLZ45CN 45mm Başlı Rulo Çivi İncelemesi

Havalı el aletleri sayesinde sektörel üretimlerde uygulamalarda önemli bir zaman ve iş gücü tasarrufu oluşturulabiliyor. Yüksek hava basıncının kullanıldığı havalı el aletleri sayesinde çivi çakma gibi işlemleri daha basit biçimde gerçekleştirilebiliyor. Efor sarf edilmesine gerek olmadan çivilerin başta ahşap zeminler olmak üzere tüm sert zeminlere düzgün biçimde çakılması mümkün oluyor. Bu yüzden de havalı el aletleri kategorisinde bulunan havalı çivi çakma ürünleri sektörel üretimde yaygın olarak kullanılıyor. Belirli bir limite sahip olan kartuşu bulunan havalı çivi tabancaları için özel olarak geliştirilmiş olunan rulo çivi ürünleri bulunur. KL KLZ45CN 45mm Başlı Rulo Çivi ürünü, kartuşunda çivi tükenen havalı çivi tabancalarının yeniden dolumunun pratik biçimde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Pratik, hızlı ve güvenli bir şekilde 100 adetten 300 adet çivi kapasitesine kadar çıkan havalı çivi tabancası kartuşlarının yeniden dolumu gerçekleştirilebiliyor. Bunun için ürün, rulo şeklinde tasarlanmıştır ve her bir çivi birbirleri ile bağlıdır. Bu özelliği sayesinde ürünün, havalı çivi tabancası kartuşuna yerleşimi zorlu olmaz. Rulo şeklinde paketlenmiş olması sayesinde paketinden kartuşu dolduracak şekilde çıkartılarak, dolum işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

KL KLZ45CN 45mm Başlı Rulo Çivi Özellikleri

Havalı çivi tabanca kartuşu için üretilen başlı rulo çivi modellerinden birisi olan KL KLZ45CN ürünü sayesinde kartuş dolum işlemleri kolayca gerçekleştirilebiliyor. Her biri 45 milimetrelik çapa sahip olan başlı çivilerden oluşan üründeki rulo haldeki çiviler, uygun havalı çivi tabancası modelinin kartuşuna pratik şekilde yerleştirilebiliyor. KLZ45CN başlı rulo çivi ürünün her bir paketinde toplam 9 bin adet çivi bulunuyor. Böylelikle kullanım potansiyeli çerçevesinde çok uzun ömürlü bir kullanım performansı elde edilebiliyor. Bu şekilde uzun ömürlü bir kullanımın 1 paket sayesinde gerçekleştirilebilmesi sayesinde üretimde çivi çakma işlemi maliyetlerinin daha minimal seviyede kalması sağlanabiliyor. Böylelikle ürünün genel üretim maliyetlerinde önemli bir tasarruf teşkil edilebiliyor.

KL KLZ45CN 45mm Başlı Rulo Çivi fiyatı