KL KLZ60CN 60mm Başlı Rulo Çivi İncelemesi

Mobilya üretimi ya da kapı ve pencere uygulamaları gibi alanlarda sıkça kullanılan havalı çivi tabancaları sayesinde çivi çakma uygulamaları çok daha basit ve çok daha hızlı gerçekleştirilebiliyor. Ürünlerin yüzeyine en etkin biçimde çivi çakma işleminin gerçekleştirilmesine serilik kazandıran havalı çivi tabancaları yoğun olarak kullanılıyor. Hava basıncından faydalanarak, çivilerin yüksek basınçta genellikle ahşap başta olmak üzere pek çok farklı zemine etkin bir şekilde çakılması sağlanabiliyor. Ancak havalı çivi çakma tabancalarında çiviler kartuşta bulunur ve her kartuş belirli bir limit kapasitesine sahiptir. Bu yüzden de kartuş bittiğinde yeniden doldurulması gerekir. KL KLZ60CN 60mm Başlı Rulo Çivi ürünü havalı çivi tabancası kartuşlarına kolayca takılabilecek şekilde tasarlandığından, kartuşun doldurulması aşamasında kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Ürünün tasarımında rulo formunun tercih edilmiş olması ve havalı çivi tabancası kartuşuna kolay ve hızlı şekilde yerleştirilebiliyor. Bu sayede kartuşu bitmiş olan havalı çivi tabancası en kısa süre içerisinde yeniden tam limitli kartuş ile kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

KL KLZ60CN 60mm Başlı Rulo Çivi Özellikleri

Pek çok sektörde kullanılan havalı çivi tabancası kartuşu için geliştirilmiş olan üründeki çiviler başlı çivi modellerinden oluşmaktadır. Ayrıca tüm çiviler, 60 milimetrelik çapa sahiptir. Bu neden ile de 60 milimetrelik çapa sahip olan havalı çivi tabancalarında kullanım açısından uygundur. Buna göre KL KLZ60CN 60 milimetrelik başlı rulo çivi ürünü, KLZTCN70 havalı çivi tabancası modelinde kullanım için uygundur. Bu modeldeki havalı çivi tabancalarında rahatlıkla kullanılabilen çivi, başlı modeli sayesinde son derece etkin bir tutuşu uygulandığı zemin üzerinde sağlayabilmektedir. Ayrıca yüksek dayanıklılığı ve kaliteli malzemesi sayesinde kırılma, yamulma ya da daha farklı problemlerin meydana gelme riski de son derece düşüktür.

KL KLZ60CN 60mm Başlı Rulo Çivi fiyatı