KL KLZ70CN 70mm Başlı Rulo Çivi İncelemesi

Havalı el aletleri sayesinde imalat sektörlerinde çivi çakma uygulamaları çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Farklı zemin ve yüzeylere yönelik olarak uygulanacak çivi çakma faaliyetlerinin hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilmesinde havalı çivi tabancaları önemli bir avantaj sağlıyor. Kurumsal faaliyetlerde üretim ve uygulama hızının arttırılması ve aynı zamanda da daha kaliteli çalışmalar açısından havalı çivi tabancaları etkin çözümler teşkil eder. Ancak her bir havalı çivi tabancasının 100 ya da 200-300 aralığında değişen farklı çivi kartuş limiti bulunur. Bu yüzden de kartuşun doldurulması gerekliliği doğar. KL KLZ70CN 70mm Başlı Rulo Çivi ürünü, pratik şekilde havalı çivi tabancası kartuşlarının doldurulmasına olanak sağlamaktadır.

Havalı çivi tabancaları için yedek çivi olarak da belirtilen bu ürün sayesinde uygulamalar sorunsuz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kullanım alanındaki ihtiyaçlara yönelik olarak kullanılan havalı çivi tabancası modellerine uygun olarak geliştirilen bu çivi ürünlerinin en önemli özelliği ise tabanca kartuşuna kolayca takılabiliyor olmasıdır.

KL KLZ70CN 70mm Başlı Rulo Çivi Özellikleri

70 milimetrelik çapa sahip olan havalı çivi tabancalarına uygun olarak geliştirilmiştir. Her bir paketi içerisinde 9000 adet çivi bulunan ürün sayesinde son derece ekonomik bir uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Yüksek kalitesi sayesinde kullanıldığı yerlerde uzun yıllar dayanıklılık gösterebilecek niteliğe sahiptir. Ürünün birbirine bağlı çiviler şeklinde tasarlanmış olması sayesinde havalı çivi tabancalarının kartuşlarına son derece pratik bir şekilde takılabiliyor. Bu sayede de kartuşunda çivi bitmiş olan havalı çivi tabancasına uzun uğraş vermeden ve vakit kaybetmeden takılabiliyor. Ardından hemen kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Havalı çivi tabancası için geliştirilmiş olan yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip olan ürün, KLZTCN70 havalı çivi tabancası modeline uygun başlı çivilerden oluşmaktadır. Başlı yapısı sayesinde uygulandığı alanda yüksek tutuş ve kavrama sağlayabilir.

KL KLZ70CN 70mm Başlı Rulo Çivi fiyatı