KL KLZT8016 6/16mm Havalı Zımba Çakma Makinesi İncelemesi

Mobilya imalatı, kapı ve pencere imalatı, döşeme gibi farklı sektörlerde rahat ve hızlı zımba çakma işlemleri için uygun bir üründür. Havalı zımba çakma makinesinin yüksek kuvvetteki basıncı sayesinde zımba çakma işlemleri daha rahat şekilde gerçekleştirilebiliyor. Hızlı ve seri üretimin gerçekleştirilmesi açısından son derece önemli bir potansiyel taşır. Özellikle de üretimde hem iş gücü hem de zaman tasarrufu elde edilmesine yardımcı olarak, daha kısa sürede çok daha yüksek kapasitede üretim gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Havalı zımba çakma makineleri temel olarak havanın oluşturacağı bir basınç sayesinde zımbanın etkin bir şekilde ürüne girişi sağlanabilir. KL KLZT8016 6/16mm Havalı Zımba Çakma Makinesi yüksek kalitesi ve dinamik kullanım özellikleri ile en iyi sonuçların alınabilmesi mümkün oluyor.

Yüksek basınç kuvveti sayesinde zımbanın üründe çok daha sağlam bir şekilde kavrama ve tutuş gerçekleştirmesi sağlanıyor. Hızlı ve seri üretim açısından fonksiyonel özellikleri ve ileri nesil dayanıklılığı ile verimli bir çalışma gerçekleştirme imkanı sağlar. Ayrıca farklı kapasitelerde bulunan kartuş seçeneği sayesinde üretim işlemlerinin kesintisiz olarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

KL KLZT8016 6/16mm Havalı Zımba Çakma Makinesi Özellikleri

Toplam 120 adet zımba alabilecek kartuş kapasitesi sayesinde kesintisiz olarak zımbalama işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür. 120 adete kadar zımba alabilen kartuş ile kullanılabilecek zımbalar 12.8 milimetre çapa sahip olabilir. Ayrıca zımbaların uzunluk kapasiteleri de 6 milimetre ile başlayarak 16 milimetreye kadar uzayabiliyor. Böylelikle uygulanacak üründeki zemin kalınlığına göre en etkili sonuçları sağlayabilecek niteliklerde 12.8 milimetre çaplı zımbaların kullanımı gerçekleştirilebilir. 0.9 kilogram yani 900 gram ağırlığı sayesinde her pozisyonda çok rahat bir tutuş ve kullanım kabiliyeti sağlar. Hafif ağırlığı sayesinde her yere kolay bir şekilde taşınabiliyor. Özellikle de mevcut özel taşıma çantası sayesinde taşıma işlemleri çok daha rahat biçimde gerçekleştirilebiliyor.

KL KLZT8016 6/16mm Havalı Zımba Çakma Makinesi fiyatı