KL KLZTCN70 45/70mm Havalı Bobinli Rulo Çivi Çakma Makinesi İncelemesi

Havalı el aletleri sınıfında yüksek performans sağlayan makineler ile üretim verimliliğini arttırmak mümkündür. Özellikle de çivileme gibi uygulamalarda yakalanan hız ve seri uygulama performansı sayesinde üretimin genel hızında önemli bir tasarruf sağlanabiliyor. Böylelikle ürün üretimi daha verimli hale gelebiliyor. Havalı bobinli rulo çivi çakma makineleri de bu noktada çivileme işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de çivi çakma uygulamasının geniş kartuşu sayesinde çok daha kesintisiz olarak gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Efor harcamadan saniyeler içerisinde en zorlu zeminlerde dahi etkin ve kaliteli bir şekilde çivi çakma uygulaması yerine getirilebiliyor. Bu durumda hem iş gücünden hem de zamandan ciddi anlamda tasarruf elde edilebilmesine olanak veriyor. KL KLZTCN70 45/70mm Havalı Bobinli Rulo Çivi Çakma Makinesi ürünü sağladığı yüksek basınç kuvveti ile bu alanda lider durumda bulunuyor.

Havalı ve bobinli rulo çivi çakma makinesi, ürün yüzeyinde çok daha hızlı şekilde etkin bir kavrama ve tutuş sağlayarak, çivi çakma uygulamasının en kaliteli şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Özel tasarımı sayesinde son derece rahat tutuşu ve aynı zamanda da ergonomik tasarımı ile oldukça basit bir kullanım imkanı sağlıyor. Arka arkaya çok hızlı şekilde yüksek basınç oluşturabilme imkanı veren bobinli teknolojisi sayesinde kesintisiz olarak uygulama gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

KL KLZTCN70 45/70mm Havalı Bobinli Rulo Çivi Çakma Makinesi Özellikleri

225 adet ile 300 adet çivi aralığında değişen kartuş kapasitesi sayesinde, sürekli kartuş doldurmak ile uğraşmak durumunda kalmadan çivi çakma uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Başlı çivi tipindeki tüm çiviler ile kullanıma uygundur. Kullanılacak çivi tipine göre çivi çapı 2.3 milimetre ile 2.9 milimetre aralığında değişkenlik gösterir. Çivilerin uzunluğu ise 45 milimetre ile 70 milimetre aralığında değişir. 15 dereceli olarak çakma işlemleri de uygulanabilir. Özel taşıma çantası ve 3.55 kg ağırlığıyla her yere rahatlıkla taşınabilir.

KL KLZTCN70 45/70mm Havalı Bobinli Rulo Çivi Çakma Makinesi fiyatı