KL KLZTF32 10/32mm Havalı Çivi Çakma Makinesi İncelemesi

Havalı çivi çakma makineleriyle birlikte imalat sektöründe güvenlik ve seri üretim en yüksek performansa ulaşıyor. Havalı çivi çakma makinelerinin basınç kuvveti ile seri çivi çakma kabiliyeti kazandırması, üretim sürelerinin genel kapsamda önemli oranda kısalmasına yardımcı oluyor. Bu durumda imalathanelerdeki verimliliği arttırırken üretim maliyetlerinde de tasarruf oluşturulabilmesine olanak veriyor. Havalı çivi çakma makinelerinin temel çalışma prensibi çerçevesinde gelen yüksek şiddetteki havanın basınç etkisi oluşturmasıdır. Bu basınç kuvveti ile makine kartuşu içerisinde bulunan çiviler, uygulama yapılan ürüne doğrudan en dip kısmına kadar hızlı ve düz bir şekilde giriş gerçekleştirebiliyor. Saniyeler içerisinde tamamlanabilen bu işlem sayesinde daha hızlı uygulama kabiliyeti kazanılabiliyor. KL KLZTF32 10/32mm Havalı Çivi Çakma Makinesi modeli yüksek çalışma performansı ile seri uygulamaya imkan vererek,daha hızlı üretim imkanına sahip olunmasını sağlıyor.

Ürünün ergonomik tasarımı sayesinde rahat tutuş ve kavrama kabiliyeti elde edilebiliyor. Bununla birlikte yüksek basınç kabiliyeti en zorlu ürün yüzeylerinde dahi rahat ve etkin bir giriş sağlayarak, efor sarf etmeden ve vakit kaybetmeden uygulamanın tamamlanması mümkün oluyor.

KL KLZTF32 10/32mm Havalı Çivi Çakma Makinesi Özellikleri

Yüksek basınç gücü içermekte olan KL KLZTF32 modelinde, kesik başlı çivi tipi kullanımı uygundur. Ayrıca kullanılacak çivilerde makineye göre uyumluluk 1.25 milimetrelik kafa çapından oluşmaktadır. 10 milimetre ile 32 milimetre aralığındaki uzunluğa sahip olan tüm kesik başlı 1.25 milimetrelik çivi tipleri ile uygulama gerçekleştirilebiliyor. Özel taşıma çantasının bulunması sayesinde sadece 1.2 kilogramlık bir ağırlığı bulunan makine, her alana rahatlıkla taşınabiliyor. Böylelikle uygulamaların çok daha seri ve çok daha pratik bir şekilde her alanda gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Ürünün özel taşıma çantası sayesinde ürünün parçaları da bir arada tutularak, kaybolma riski ortadan kaldırılabiliyor.

KL KLZTF32 10/32mm Havalı Çivi Çakma Makinesi fiyatı