KL KLZTF50 20/50mm Havalı Çivi Çakma Makinesi İncelemesi

İmalat alanında gelişen teknolojiyle birlikte üretim verimliliğini arttıracak önemli gelişmeler yaşanıyor. Basınç kuvvetinden etkin biçimde yararlanılarak, uygulamaların daha sağlıklı ve daha hızlı şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olacak havalı el makineleri bulunuyor. Üstün özelliklere sahip olan havalı çivi çakma makineleri de çivi çakma işlemlerinin uygulandığı her alanda etkin biçimde kullanılıyor. Özellikle de mobilyacılık, pencere ve kapı imalathaneleri, döşeme hizmetleri ve hatta inşaat sektöründe dahi havalı çivi çakma makineleri yaygın olarak kullanılıyor. Manuel teknikler ile uzun uğraşlar ve uzun zamanlar harcanarak, çakılan çiviler, havalı çivi çakma makinesi sayesinde efor harcamadan, saniyeler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. KL KLZTF50 20/50mm Havalı Çivi Çakma Makinesi ürününün yüksek hava basınç kuvveti sayesinde en zorlu yüzeylerde dahi çivi çakma işlemleri saniyeler içerisinde tamamlanabiliyor.

Tahta veya daha farklı bir zemine yönelik uygulanacak çivi çakma işlemlerinde bu havalı çivi çakma makinesi kullanılabilir. Son derece hassas bir atış kabiliyeti sayesinde tam olarak istenen noktadan ürüne çivinin girişi sağlanabiliyor. Ayrıca çivi yüksek basıncın etkisi ile tek atışta en dip kısmına kadar girebiliyor. Böylelikle etkin sonuçlar hem kolay hem de hızlı bir şekilde alınabiliyor.

KL KLZTF50 20/50mm Havalı Çivi Çakma Makinesi Özellikleri

100 çiviye kadar çıkabilen kartuş kapasitesi sayesinde hızlı çivi çakma sağlayan makinede sık sık kartuş doldurma derdi bulunmuyor. Kesik başlı çivi tipine uygun tasarım özellikleri bulunan makine ile kesik başlı çiviler saniyeler içerisine ürüne çakılıyor. 1.25 milimetrelik çivi çapı ve 20 milimetreden başlayarak, 50 milimetreye kadar çıkan çivi uzunluğu açısından makinenin kullanım özellikleri uygundur. 1.3 kilogram ağırlığı bulunan ürünün özel taşıma çantası da mevcuttur. Böylelikle tüm ekipmanlarıyla birlikte zarar görmeden veya kaybolma riski olmadan her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

KL KLZTF50 20/50mm Havalı Çivi Çakma Makinesi fiyatı