KL KLZTN851 18/51mm Havalı Zımba Çakma Makinesi İncelemesi

Pek çok farklı alana ilişkin imalat sektöründe yaygın olarak kullanılan ekipmanlardan birisi de havalı ürün gruplarıdır. Yüksek basınç ile daha hızlı ve daha kolay şekilde çakma işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olması sebebi ile yaygın olarak kullanılıyor. Yüksek basınç oluşturan sisteminin sağladığı kuvvet ile çakma işleminin gerçekleştirileceği zemin fark etmeksizin etkin bir sonuç elde edilebiliyor. Farklı kullanım özelliklerine uygun nitelikleri bulunan havalı zımba çakma makineleri ile iş gücünden önemli oranda tasarruf elde edilebiliyor. Ayrıca ürünlerin imalinde önemli bir zaman tasarrufu elde edilerek, dolaylı yoldan üretim maliyetlerinde de düşüşün elde edilebilmesi mümkün oluyor. KL KLZTN851 18/51mm Havalı Zımba Çakma Makinesi ürünü yüksek işlevselliği ve kuvveti ile rahat bir çalışma imkanı sağlıyor.

Sektörel olarak döşeme, mobilya, kapı ve pencere gibi imal sektörlerinde havalı zımba çakma makinesi yaygın olarak kullanılıyor. Ürünlerde zımba çakma işlemlerinin hem daha kusursuz hem de daha hızlı gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Makinedeki mevcut hava sistemi, ortaya ciddi bir basınç kuvveti çıkartıyor. Bu sayede de ürüne zımbanın yüksek bir kuvvet ivmesi ile ulaşarak, etkin bir tutuş/kavrayış sağlaması mümkün oluyor. Bu durumda çok daha kaliteli ve çok daha sağlam bir işçiliğin oluşturulmasını mümkün kılıyor.

KL KLZTN851 18/51mm Havalı Zımba Çakma Makinesi Özellikleri

Son derece geniş olacak şekilde 80 zımbaya kadar ulaşan bir kartuş kapasitesi bulunuyor. Bu durumda imalatta seri çalışmaya olanak veriyor. Üründe kullanıma uygun olan zımba çapı ise 10.8 milimetre olarak belirtiliyor. Ayrıca farklı kalınlığa sahip olan ürünlerde dahi etkin kullanıma yönelik olarak 18 milimetreden başlayan 51 milimetreye kadar ulaşan zımba uzunluk kapasitesi mevcuttur. 3.2 kilogramlık ağırlığı ile hem taşımada hem de kullanımda etkin bir rahatlık sağlar. Özel taşıma çantası ise taşıma esnasında zarar görmeden ve rahat şekilde taşınmasına olanak veriyor.