KL KLZTP622 12/22mm Havalı Çivi Çakma Makinesi İncelemesi

Havalı çivi çakma makineleri, imalat sektörlerinde önemli bir iş kolaylığı ve zaman tasarrufu oluşturuyor. Ürünlere yönelik çivi çakma uygulamalarının daha hızlı ve seri biçimde gerçekleştirilebilmesi üretim verimliliğinin artışına imkan veriyor. Ayrıca havalı çivi çakma makinesi ile gerçekleştirilen çivi çakma uygulamaları manuel tekniklere göre çok daha kaliteli sonuçlar sağlıyor. Ürünün ham maddesine uygun ve aynı zamanda da yapısal formuna uygun olan çiviler, havalı çivi çakma makinesiyle saniyeler içerisinde ürüne uygulanabiliyor. Özellikle de havalı çivi çakma makineleri temel olarak hava ile oluşturduğu yüksek basınç performansı sayesinde çivinin hızlı ve ani şekilde ürüne girişini sağlıyor. KL KLZTP622 12/22mm Havalı Çivi Çakma Makinesi modeli, oluşturduğu yüksek basınç ile çivinin uygulama yerine düz ve hızlı bir şekilde girişini sağlıyor.

Farklı çivi tiplerine uygun giriş ve kartuş yapısı bulunan havalı çivi çakma makinesi sayesinde mobilya, döşeme ya da kapı ve pencere imalatı gibi çivi çakma uygulamasının bulunduğu tüm sektörlerde seri üretim sağlanabiliyor. Ürünlere çakılacak çivilerin daha kısa sürede çakılmasının dışında ayrıca arka arkaya da çivi çakma uygulanabiliyor.

KL KLZTP622 12/22mm Havalı Çivi Çakma Makinesi Özellikleri

100 adede kadar çivi alabilen kartuşu sayesinde arka arkaya hızlı bir uygulama gerçekleştirilebiliyor. KL KLZTP622 modeli, başsız çivi tipine uygun olarak tasarlanmıştır. Başsız çivi tipinde 0.63 milimetreye çap kapasitesi bulunuyor. Ayrıca kullanılacak çivilerde uzunluk kapasitesi 12 mm ile başlayarak, 22 mm’ ye kadar ulaşabiliyor. Özel taşıma çantasının bulunması sayesinde tüm çalışma alanlarına mobil olarak da taşınabiliyor. Ergonomik tasarımı ile etkin pozisyon alma ve rahat bir uygulama imkanı sağlayan makine, 0.7 kilogram yani 700 gram ağırlığa sahiptir. Böylelikle her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Özel taşıma çantası ürünün tahrip olmasına ya da parçalarının kaybolmasına da engel olabiliyor.

KL KLZTP622 12/22mm Havalı Çivi Çakma Makinesi fiyatı