KL R6169 1050Watt 70Lt Karıştırıcı Makina İncelemesi

Karıştırıcı makinalar sayesinde homojen karıştırma işlemleri daha sağlıklı ve daha verimli şekilde gerçekleştirilebiliyor. Toz ve granül malzemelerin birbirleriyle ya da kendileri ile karıştırılması işlemlerinde etkin sonuçların elde edilebilmesi için etkin sonuç sağlıyor. Temel olarak matkap sitem yapısında belirli bir devir hızında dönüş ile karıştırma işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak veriyor. Böylelikle karıştırma işlemleri çok daha başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ağırlıklı olarak inşaat sektöründe harç ve boya karıştırması, yapı hizmetlerinde ya da dekoratif çalışmalarda karıştırıcı makina teknolojisi etkin şekilde kullanılıyor. Yüksek devirdeki dönüş hızı sayesinde en yüksek performansta ürünlerin karıştırılması sağlanabiliyor. Böylelikle manuel tekniklere oranla ürünün çok daha başarılı bir karıştırma gerçekleştirmesi sağlanıyor. Efor harcamadan ve hızlı bir karıştırma işleminde KL R6169 1050Watt 70Lt Karıştırıcı Makina modeli, yüksek motor gücü ve devir hızı ile başarılı sonuçlar ortaya çıkartıyor.

Ürünün ayarlanabilir devir hızı sayesinde farklı yoğunluktaki veya miktardaki malzemelerin karıştırma işlemleri çok kolay şekilde, kısa zaman dilimlerinde tamamlanabiliyor. Ürünün yüksek dayanıklılığı ve uzun karıştırma ucu sayesinde en yoğun miktardaki malzemeler dahi sorunsuz şekilde karıştırılabiliyor.

KL R6169 1050Watt 70Lt Karıştırıcı Makina Özellikleri

Karıştırıcı makinanın 1050 Watt elektrik kapasitesi yüksek motor gücüne sahip olmasını sağlıyor. Karıştırma işlemini daha hızlı şekilde yapabilme fırsatı sunacak motor gücü bulunan KL R6169 karıştırıcı makina ile 70 litreye kadar ürün karıştırma gerçekleştirilebiliyor. Üstelik elektronik devre yapısına sahip olması sayesinde güvenli ve etkin bir kullanım kabiliyeti mevcuttur. 2 dönüş yönü seçeneğinin bulunması karıştırma işleminin daha stabil biçimde gerçekleştirilmesine olanak veriyor. 1050 Watt düzeyindeki motor gücü sayesinde yüksüz olarak dakikada 500 devir kapasitesine ulaşabilme potansiyeline sahiptir. 13 milimetre uç tutucu özelliği ve 120 milimetre uç kapasitesi sayesinde son derece yüksek bir performans verimliliği teşkil ediyor. 9 kilogramlık ağırlığı ile her yere özel taşıma çantasında taşınabiliyor.

KL R6169 1050Watt 70Lt Karıştırıcı Makina fiyatı