KL R6202A 1220Watt 80Lt Karıştırıcı Makina İncelemesi

İnşaat, yapı ve daha pek çok farklı sektördeki toz ve granül malzemelerin homojen karıştırma işlemlerinde karıştırıcı makinası önemli bir hız kazandırıyor. Yüksek motor gücü sayesinde ürün en yoğun malzemelerin dahi sorunsuz ve hızlı bir şekilde karıştırılmasını sağlıyor. Özellikle de homojen karıştırma işlemlerinde manuel tekniklere oranla çok daha yüksek performansların elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Bu durumda uygulama çerçevesinde karıştırma işlemlerine harcanacak sürelerin minimal seviyeye indirilerek, genel iş süresinden tasarruf elde edilebilmesini sağlar. Ayrıca el yardımıyla yapılacak manuel karıştırma tekniklerine göre çok daha iyi sonuçlar alınabiliyor. KL R6202A 1220Watt 80Lt Karıştırıcı Makina modeli, yüksek motor gücü ile en yoğun kıvama sahip olan malzemelerin karıştırılmasında dahi en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Hem yapısal olarak hem de miktar olarak son derece yoğun olan malzemelerin karıştırılması işlemlerinde dahi yüksek motor gücü etkin karıştırma sağlıyor. Ürünün yapısal özellikleri çerçevesinde pratik tutuş ve kavrama imkanı malzemenin farklı açılardan da karıştırılmasını sağlıyor. Fonksiyonel hareket kabiliyeti sayesinde bir malzeme içerisinde bulunan karıştırılacak malzemeleri farklı açılardan yüksek kuvvette karıştırılabiliyor. Böylelikle topaklanma, tam karışmama ya da kıvamı tutturamama gibi sorunların yaşanmasının önüne geçilebiliyor.

KL R6202A 1220Watt 80Lt Karıştırıcı Makina Özellikleri

80 litrelik karıştırıcı makinanın mevcut 1220 Watt elektrik kapasitesi yüksek devirde çalışma kabiliyeti sağlıyor. 6.5 kilogramlık ağırlığı sayesinde son derece rahat şekilde hareket ettirilebilen makina, elektronik devreye sahiptir. Bu sayede 2 vitesli kullanım imkanı sağlar ki böylelikle karıştırma performansında ayarlama yapılabilir. İlk viteste yüksüz devir hızı güçlü motoru sayesinde dakikada 460 devire kadar çıkabiliyor. İkinci viteste ise devir hızı dakikada 700 devir performansını ortaya koyabiliyor. Uç tutucusu 14 milimetre, uç kapasitesi 120 milimetre olan karıştırıcı makina için tasarlanan özel çantası taşıma işlemlerini daha kolay hale getiriyor. Böylelikle kurumsal olarak gerçekleştirilecek tüm projelerde kullanım için dış saha çalışmalarına rahatlıkla taşınabiliyor.

KL R6202A 1220Watt 80Lt Karıştırıcı Makina fiyatı