KL R6301B 1300W 120Lt Karıştırıcı Makina İncelemesi

Toz ve granül malzemelerin homojen biçimde karıştırılmasında kullanılan karıştırıcı makina ürünleri, yüksek bir efor tasarrufu sağlar. Özellikle toz ve granül malzemelerin karıştırma işlemlerinin fazlasıyla efor sarf ettirici olması ve yoğunlaştıkça daha da zorlu bir karıştırma durumunun mevcuttur. Bu yönü ile de bu tip ürünlerin karıştırılmasında makine gücü gereksinimi doğmaktadır. Ayrıca manuel tekniklere göre güçlü motor gücüne sahip olan karıştırıcı makineler ile çok daha kaliteli ve çok daha iyi sonuçların elde edilebilmesi mümkündür. Bu yüzden de günümüzde yapı, inşaat ve benzeri sektörlerde karıştırıcı makina modelleri ihtiyaçlara göre yoğun şekilde kullanılmaktadır. KL R6301B 1300W 120Lt Karıştırıcı Makina modeli, uzunluğu sayesinde çok geniş ve derin hacimli karıştırılması gereken malzemelerde dahi etkili sonuçların alınmasına yardımcı olur.

Ürünün güçlü motoru en yoğun malzemelerde dahi etkin bir karıştırma sağlayarak, ürünlerin birbirlerine karışımlarının en sorunsuz şekilde sonuçlanmasını sağlar. Özellikle de topaklanma, düzgün karışmama gibi olumsuz sonuçların yaşanmadan karıştırma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için güçlü motoru ile sektörel olarak iş verimliliğine önemli katkı sağlar. Ürünler daha iyi karıştığı gibi daha kısa sürelerde, daha az iş gücüyle karıştırıldığından maliyetlerden ve zamandan önemli tasarruflar sağlanabiliyor.

KL R6301B 1300W 120Lt Karıştırıcı Makina Özellikleri

1300 Watt elektrik kapasitesi sayesinde son derece güçlü bir motor çalışmasına sahiptir. Bu denli güçlü motoru sayesinde 120 litreye kadar karıştırabilme kapasitesi oluşturmaktadır. Yüksek motor gücünde 2 vites seçeneğinin bulunması homojen karıştırma ihtiyacına göre ideal devirde kullanım imkanı sağlıyor. Buna göre yüksüz olarak kullanım hızı 1.viteste dakikada 180 devir ile 460 devir arasında değişir. 2. viteste ise hızı dakikada 300 devir ile 700 devir aralığında değişkenlik gösterebilmektedir. 14 milimetrelik uç tutucusu bulunan karıştırıcı makina, 140 milimetrelik uç kapasitesine sahiptir. Karıştırıcı ek uç parçası bulunan ürüne özel taşıma çantası da bulunduğundan tüm çalışma alanlarına rahatlıkla taşınabilir.

KL R6301B 1300W 120Lt Karıştırıcı Makina fiyatı