KL SH10 10m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu İncelemesi

Havalı makineler sayesinde çivi çakma ya da zımba çakma gibi uygulamalarda önemli bir zaman ve iş gücü tasarrufu sağlanabiliyor. Makinenin yüksek basınç kuvveti sayesinde zımba ve çivi gibi ürünlerin, uygulama yapılan ürün yüzeyine en etkin şekilde girişi sağlanabiliyor. Yüksek basıncın kullanıldığı havalı çivi ve zımba çakma makinelerinin ihtiyaç duyduğu havanın temin edilmesi için hava hortumları bulunur. Basınçlı hava üretimi gerçekleştiren cihaz ile havalı makine arasındaki basınçlı hava akışı bağlantısını sağlayan hortumlar sayesinde çok daha rahat çok daha güvenli şekilde çalışma gerçekleştirilebiliyor. Yüksek basınca sahip olan havanın söz konusu olması nedeni ile bu tip özel geliştirilmiş olan hortumların kullanımı en verimli kullanım performansının elde edilebilmesi açısından çok önemlidir. KL SH10 10m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu ürünü, yüksek dayanıklılığı sayesinde en yüksek basınçtaki havanın akışının dahi kesintisiz ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Yüksek dayanıklı malzemeden üretilen basınçlı hava hortumu modelinin sipiral forma sahip olması sayesinde de çok daha rahat bir kullanım imkanına sahip olunabiliyor. Çünkü uzun olan basınçlı hava hortumunun, kullanılan noktaya kadar erişen kısmında fazla olan bölümlerinin çalışmaya engel teşkil etmemesi mümkün oluyor. Sipiral forma sahip olması sayesinde havalı çivi ve zımba makinesinin bulunduğu konuma kadar gergin bir şekilde ulaşıyor. Geriye kalan fazla kısmı ise dolanma ya da çalışmaya engel olma gibi olumsuz etkiler oluşturmuyor.

KL SH10 10m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu  Özellikleri

Sipiral şekle sahip olan basınçlı hava hortumu 10 metreye kadar uzayabiliyor. 10 metrelik alanda çalışma gerçekleştirme imkanı sağlayan sipiral basınçlı hava hortumu ile her alanda çok daha rahat bir şekilde çalışma gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca her türlü çalışma ortamının koşullarına uyum sağlayacak düzeyde yüksek dayanıklılığa sahiptir. Özellikle de hortumun ezilme, baskı uygulanması ya da sivri bir cisim ile delinmesi gibi hususlara karşı korumalıdır. Çünkü bu tip hususlara karşı son derece dayanıklı ve kalın dış cephesi bulunuyor. Böylelikle ürünün kullanımını en yoğun performansta ve en zorlu koşullarda dahi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor.

KL SH10 10m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu fiyatı