KL SH5 5m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu İncelemesi

Günümüzde basınç sistemleri pek çok farklı sektörde son derece yoğun olarak kullanılıyor. Özellikle de imalat sektörlerinde daha hızlı çalışma ve önemli tasarrufların elde edilebilmesi gibi kazanımlarının bulunması popülerleşmesine neden oluyor. Basınç kuvvetinden faydalanarak, çivi ya da zımba gibi ürünlerin ürünler üzerine uygulanmasına yardımcı oluyor. BU gibi işlevleri bulunan makine alanındaki teknolojinin gelişmesi de bu konuda son derece etkilidir. Basınçlı hava hortumu ise bu tip havalı çivi çakma ya da havalı zımba çakma makinelerinin gereksinim duyduğu basınçlı havayı temin etmeye yardımcı oluyor. Yüksek basınç kuvveti ile üretilen havanın bu söz konusu basınçlı hava hortumu aracılığı ile kullanılan havalı makineye sağlıklı şekilde ulaştırılması sağlanıyor. KL SH5 5m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu ürünün yüksek dayanıklılığı, sipiral formu ve kaliteli malzemeleri sağlıklı bir akış imkanı oluşturuyor.

Cihazda üretilen basınçlı havanın doğrudan ve aksamaya uğramadan havalı makineye ulaşmasına yardımcı oluyor. Özellikle de ürünün yüksek dayanıklılığı ve sipiral formu sayesinde herhangi bir şekilde dolanması ya da karışması gibi sorunlar yaşanmıyor. Ayrıca yüksek basıncın söz konusu olması nedeni ile hortumda meydana gelebilecek sıkışma ya da tıkanmanın oluşturabileceği ciddi güvenlik risklerine karşıda önlemleri mevcuttur. Çünkü ürünün kalın ve sert yapısı son derece rahat şekilde akışın kesintisiz olarak sürmesini sağlıyor.

KL SH5 5m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu Özellikleri

5 metreye kadar çalışma potansiyeli bulunan tüm işletmeler için uygun bir basınçlı hava hortumu modelidir. Sipiral formda olması sayesinde kullanılan metresinden geriye kalan kısımlarının sarkması, dolanması ya da çalışmaya engel olması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Çünkü sipiral yapısı, kullanılmayan kısımlarının gergin olarak kalmasını sağlıyor. Sert ve sağlam yüzeyi ise delinme, sıkışma ya da ezilme gibi olumsuz durumlara karşı da yüksek bir koruma sağlıyor. Böylelikle çok daha kesintisiz bir çalışma sağlanabiliyor.

KL SH5 5m Sipiral Basınçlı Hava Hortumu fiyatı