KniSaw KS51471 Bi-Metal Delik Testere 92mm İncelemesi

KniSaw KS51471 Bi-Metal Delik Testere 92mm İncelemesi

Metal delik testereler özellikle son yıllarda kullanım sahasını genişletmiş bir üründür. Metal içi boşluklu alüminyum borular üzerinde dahi delik açabilen bu testereler, matkap ucuna takılarak kullanılmaktadır. Motor vasıtası ile yüksek devir sayısına ulaşıp basıncı zemine ilettiğinden manuel bir testereye oranla çok daha hızlı kesim yapabilmektedir.  Çeşitli çaplarda çeşitleri bulunup ahşap, plastik gibi zeminlerde de uygulanabilmektedir.

Diş kısmının dayanıklılığı ve üretim malzemesine bağlı olarak titan alaşımlı metallerde dahi kullanılabilmektedir. Ayrıca delik testerelerin diş sayısı da önem arz etmektedir. KniSaw firması adından da anlaşılacağı üzere çok uzun yıllardır testere üretimi gerçekleştiren bir firmadır. Ürettiği testerelerin kalite standartları ve uygun fiyatları müşterisini cezbeden temel unsurlardır. Bununla birlikte fabrika koşullarında son derece dayanıklı hale getirilen delik testerelerin kullanım ömrü de uzamaktadır.

KniSaw KS51471 Bi-Metal Delik Testere 92mm Özellikleri Nelerdir?

92mm çapıyla  sık bir diş yapısına sahip olan KniSaw Delik testere,  titan alaşımlı en sert metallerde dahi delik açabilmek için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Diş yapısındaki eğim tasarımı sayesinde dönüş kabiliyetini arttıracak olup hedef nokta üzerinde basıncı arttıracaktır. Ürünün sipariş verilmesi durumunda adaptörü fiyata dahil değildir.

Bir çok adaptörle uyum göstermektedir. Bu uyumun temel nedeni  delik testereyle birlikte gönderilecek olan takma aparatıdır. Matkaba bağlamak için gönderilen bu aparat son derece emniyetli bir mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizması sayesinde iş süreci son derece emniyetli geçecektir.

Testerenin matkaptan ayrılma durumunun önüne geçecektir. Üründe paslanma, çürüme veya kırılma meydana geldiği anda KniSaw güvencesi ile geldiğinden değişim sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetini esas alan firma bu ürünü dahil diğer ürünlerinde de güvence sunmaktadır. KniSaw KS51471 Bi-Metal Delik Testere 92mm ürünü kargo ücreti olmadan gönderilen bir üründür.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

KniSaw KS51471 Bi-Metal Delik Testere 92mm