Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası İncelemesi

Birçok işleminizde Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası sizlere yardımcı olacaktır. Ulaşamadığınız her noktaya çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlarken iyi netice alabileceğiniz bir yıkamaya sahip olursunuz. Basınçlı yıkama makinesi ile birlikte inatçı lekeleri artık kolayca çıktığını görebileceksiniz. Bu makinenin içerisine deterjan atabilme özelliği bulunmaktadır. Böylelikle deterjanınızı kolayarak istediğiniz yerde istediğiniz deterjanla tam da istediğiniz bir yıkamaya sahip olabileceksiniz. Ayrıca her yüzeyde en iyi şekilde temizlik yapıldığına da şahit olabilirsiniz.

Tasarımına baktığımızda dik oluşu gözümüze çarpıyor. Dik tasarımının sebebi eğilmeden daha kolay bir yıkama yapabileceğinizden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden de Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası dik olarak tasarlanmıştır.

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Özellikleri

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası, Çok amaçlı olan bu makine her yüzeye hizmet edebilmekte ve işinizi oldukça kolaylaştırabilmektedir.  Basınç derecesi 130 bar olmaktadır. Debisi ise 450 lt/s diğer basınçlı yıkama makinelerine göre daha iyi bir iş çıkarabilmektedir. Isı olarak da 40 C olmakta ve aynı zamanda da motor gücü ise 2100 W gücü ile diğer basınçlı yıkama makinelerinin önüne geçebilmektedir. Ayrıca Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası içerisinde otomatik stop sistemi bulunmaktadır. Basınçlı yıkama makinesinin hortum uzunluğu ise 6 mt 1/ 4 ağırlığı ise 11 kg olmaktadır.

Bunların yanı sıra dahili by pass sibobu, 3 pistonlu alüminyum pompa kafalı, otomatik durdurma sistemi olan, ergonomik tutmaklı, güç kapasitesi bulunmaktadır.

Lavor TIGER EXTRA / 130Bar 2100W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Fiyat Bilgileri