Magmaweld Elektrot 2.5mm İncelemesi

Magmaweld Elektrot 2.5mm, Kaynak işlemi, metal ve çelik parçaların sağlam bir şekilde bir arada durmasını sağlamak için kullanılan yaygın yöntemlerden biridir. Gemi inşası, tadilat, inşaat gibi birbirinden zıt konularda sıklıkla kullanılan teknik için, iyi verim almak adına uygun ekipman gerekmektedir.

Piyasadaki yeri, kullanıcına sağladığı kaliteli kaynak dikişleri kadar sağlam olan Magmaweld markası, elektrotlarının güvencesini kullanıcısına memnuniyet ile sunmaktadır. Kaynak ihtiyacı olan yerler için kullanılan Magmaweld elektrot, ince ve düzgün bir dikiş yapısına sahiptir.

Magmaweld Elektrot 2.5mm Özellikleri

Yumuşak bir yanış imkanı sunan ama aynı zamanda mukavemetli olan Magmaweld markasına ait elektrot, sürekli olarak zorlanma ve direnç gerektiren köprü, gemi inşa, basınçlı ortamlarda kullanılacak tanklar gibi yerler için kullanılabilir. Kaliteli bir röntgen sunan magmaweld elektrot, yüksek karbon miktarı olan çeliklerin tampon paso işlemlerini yapmak için tüm nitelikleri ile uygun bir elektrot çeşididir.

Kutu içerisinde 90 adet bulunan magmaweld elektrot, 2,3 kilogram ağırlığındadır. Üst seviye metal kaynatma performansına sahiptir. Bazik elektrot olmasının yanında, boşlukları tamamlama özelliği ile de kaynak için uygun bir yapıda olduğunu göstermektedir. Ana metal ile en iyi şekilde sentezlenerek, temiz bir dikiş için her türlü niteliğini ön plana çıkarmaktadır. 2,5 mm çapındadır. Kullanılmadığı zamanlarda, mümkün olduğunca kuru ve rutubetten uzak, sıcaklık derecesinin de sabit olduğu bir yerde muhafaza edilmesi, elektrot malzemesinin mümkün olduğunca uzun ömürlü ve ilk günkü kadar etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamak için iyi bir önlem olacaktır.

Kullanım sırasında alınması gereken güvenlik önlemleri de atlanmamalı ve gerekli elemanların alınması ile kontrol edilmelidir. Cürufu kendiliğinden atması ile, büyük kolaylık sağlayan Magmaweld elektrot, neredeyse her pozisyon için kullanılabilen bir yapıdadır.

Magmaweld Elektrot 2.5mm Fiyatı