Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş İncelemesi

Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş İncelemesi

Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş üstün nitelikte diş yapısı sayesinde metal veya ahşap yüzeylerde kusursuz kullanım sağlayan bir üründür. Düz kesimlerin yanında eğik kesimlerde de kesimi pratikleştirecek yapısal özelliklere sahiptir. Belli açılarda kesimler yapabilen bu ürün çeşitli sektörlerde sık sık tercih edilmektedir.

Makita el aletleri üretim alanında piyasada en kaliteli işleri yapmaktadır. Ürünleri dayanıklı ve kullanışlı olup yüksek performansını uzun yıllar koruyabilmektedir. Kullanıcı memnuniyetin esas alarak üretilmiş bu aletler güvence ve teminatı ile hizmetinize sunmaktadır.

Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş Özellikleri Nelerdir?

Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş yüzeyinde 24 tane diş yapısı ile daha hızlı kesim yapabilmenizi sağlamaktadır. Çalışma yüzeyine keskin uçları ile nüfuz ederek baskı yapma gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. Bilhassa zorlu metal zeminlerde kullanılmaktadır. Devir periyoduna bağlı olarak her hassaslıkta kesimi mümkün kılmaktadır. Zamana karşı dirençli olarak tasarlanmış olup oksijene ilgisiz yüzey ile kaplanmıştır. Bu sayede hem estetik olarak yapısını korumakta hem de işlevselliğini her daim hizmetinize sunmaktadır. Deformasyona dayanıklı olup en sert zeminlerde bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ahşap kesimi için kullanımı tavsiye edilmektedir. Karbur uçlu testeresi çapaksız ve sıfır pürüz kesim yapma olanağı sunmaktadır. Tipik kesme taşları ile mukayese edildiğinde yaklaşık 50 kat daha fazla kullanım ömrüne sahiptir. 5008MG ve LS0815FL modellerinde metal kesici ile 210x2x30mm kullanım imkanı vardır. Disk inceltilmiş olup kesme hassasiyeti maksimum olup arzu ettiğiniz derinlikte çalışılabilir. Kalite standartlarının üzerinde üretilmiş olup her daim çantanızda bulundurabileceğiniz ebatlara sahip harika bir üründür.

Fiyatı İçin

Makita D-29050 Elmas Daire Testere Bıçağı 210mm 24Diş