Masal Anlatan Köpekcik Kutulu Işıklı Oyuncak Birlik JJ189

Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık hayatın her alanında olduğu gibi çocukların oyuncaklarında da gelişmiş teknolojiler kullanılıyor. Özellikle ileri nesil teknolojiye sahip olan oyuncaklar ile bebeklik ve çocukluk dönemlerinde çocukların keyifli oyunlar oynayabilmeleri sağlanabiliyor. Aynı zamanda da fonksiyonel özellikleri ile çocukların bu dönemdeki oyunlarının, çok daha eğitici ve öğretici nitelikli olmasını sağlıyor. Bu yüzden de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen konuşan oyuncaklar, hem kız hem de erkek çocuklarına hitap ediyor. Masal Anlatan Köpekcik oyuncağı da özel kutusunda ve ışık özelliğine de sahip bir oyunca modelidir.

Gelişmiş teknolojiye sahip olan Masal Anlatan Köpekcik oyuncağı, köpek şeklindeki masal anlatıcısı ile çocukların ilgisini çekiyor. Ayrıca görsel tasarımı ile de çocuk odaları ile uyumlu bir dekoratif etki oluşturuyor. 6 farklı masal kapasitesi ile çocuklara farklı masallar anlatabilmektedir. Bununla birlikte 2 Türkçe ve 2 İngilizce olmak üzere 4 farklı şarkı söyleyebilme fonksiyonuna da sahiptir. 5 farklı ninni söyleyebilen oyuncak köpek aynı zamanda da 7 farklı klasik müzik ve 6 farklı meditasyon müziği çalabilme özelliğine sahiptir.

Doğa sesi özelliği de bulunan oyuncak ses seviyesi ve ışık seviyesi ayarları gibi özelliklere de sahiptir. Bu şekilde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan oyuncağın yüksek kalitedeki malzemeleri ile her mekanda uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. 15 cm boyuta sahip olan ürün, toplamda 3 adet AA pil ile çalışma gerçekleştirebilmektedir. Herhangi bir sağlığa zararlı ve kanserojen madde içermemesi ile çocukların bulundukları mekanda gönül rahatlığı ile kullanımları gerçekleştirilebilmektedir.

Masal Anlatan Köpekcik Kutulu Işıklı Oyuncak Birlik fiyatı