Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası İncelemesi

Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası İncelemesi

İlaçlama sektörü özellikle yaz aylarında sıcaklığın etkisiyle aşırı artış gösteren böcek vb. zararlı canlılara karşı uygulanan bir sektördür. Geçmiş yıllarda ilaçlamalar küçük sprey kutuları ya da kovalara hazırlanan ilaçlarla gerçekleştirilmiş olsa da gelişen teknoloji bu durumu ayrı bir formata dönüştürmüştür.

Üretimi gerçekleştirilen ilaçlama makineleri sayesinde hem kullanılan kimyasal açısından, hem zaman açısından hem de kimyasalın etki alanından tasarruf sağlanmış olacaktır. Bu aletlerin püskürtme mekanizmaları en kör noktalara bile erişim sağlayabilmektedir.

Metabi Herbamat firması da  ilaçlama makinesi üretimi gerçekleştiren bir firma olup Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası ürünü ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Şimdiden yoğun talep gören bu ürün Matabi firmasının güvenilirliğini ve dayanıklı ürün hizmet anlayışını ortaya koymaktadır.

Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası Özellikleri Nelerdir?

12 litrelik kimyasal haznesiyle geniş bir alanı tek seferde ilaçlama imkanı sunan bir makinedir.  40 cm yüksekliğe varan bir çalışma yüksekliği sunmaktadır. Bu sayede ilaçla temas oranınızı oldukça minimize edeceksiniz. 2 adet bataryası bulunmaktadır. Bataryaları Li-ion yani iyonize lityum ile imal edildiğinden çevre dostudur.

8 satte kadar kesintisiz olarak çalışabilmektedir. 8 saat içerisinde 12 litrelik deposuyla yaklaşık olarak 3,5 hektarlık alan ilaçlanabilmektedir.  Püskürtme mekanizması dakikada 2200 rpm olup  130 cm varan çalışma genişliği sağlamaktadır. Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası ürünü yüksek kalite düşük fiyatlar ile piyasaya sürülmüş bir ürün olup kompakt bir tasarıma sahiptir.

Alüminyumdan yapılmış tutma kolu ile iş konforunu sağlamaktadır. Ayrıca ürünün en önemli özelliklerinden birisi de standart ilaçlama makinelerine oranla %90 civarında su tasarrufu sağlamasıdır.  Portatif döner diski için haricen koruma kapağı da bulundurmaktadır.  Sipariş durumunda ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Matabi Herbamat 12lt Pilli İlaçlama Makinası