Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank İncelemesi

Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank İncelemesi

   

Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank kullanım kolaylığı ve kompakt tasarımı sayesinde son derece kullanışlı bir üründür. Birçok özelliği bir arada bulunduran bu ürün uzun ömürlü olmasıyla da çok sık tercih edilmektedir.

 Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank Özellikleri Nelerdir?

Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank 120 PSI/ 8,3 Bar şişirme gücüne sahiptir. Bu sayede zorlu otomobil lastiklerinden yüzme için kullanılan şişme ürünlere kadar geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Bu basınç seviyesine kadar üstün performans gösterir. Bir adet basınç göstergesi mevcuttur. İşinizi hassas yapmaya yarayan bu dijital ek ürünlerinizin zarar görmesini engeller. Kablo kullanma zorunluluğu yoktur.

Bu sayede evde, piknikte veya taşıtınızda hemen hemen her yerde yanınızda barındırabilirsiniz. Power bank kullanışlı olması adına 2 tane USB giriş bulundurur. Her türlü teknolojik cihazın şarj edilmesinde kullanılabilir.  İki tane 12 V gerilide DC çakmak çıkışına sahiptir. Taşınması kolay ve estetik tasarımı sayesinde kullanım pratikliği sağlamaktadır. Hortum kısmı 60 cm olup yüksek basınca dirençli üretilmiştir. şişirme ucu 3 tanedir. Hepsi gövde kısmına entegre edilmiştir. Ürüne göre şişirme imkanı sunmaktadır. 5 adet LED lamba modele ilave edilmiştir. Güçlü bir ışık kaynağı sayesinde kamp vb. alanlarda aydınlatma yapabilirsiniz. Şarj seviyesini kontrol için bütünleştirilmiş LED kısım vardır. Düğmesi sayesinde akünün kullanım süresi uzatılabilir. Ekran saatine sahiptir. Saat PSI BAR KPA göstergelidir. Kullanılan yüzeyde sabit durması için ayak kısmı kauçuktan üretilmiştir. Konforlu bir kullanımı vardır. Hortum ve şişirme uçları kolayca kullanıma hazır hale getirilebilir. Modele ilave edilmiş motor teknolojisi sessizdir ve kısa devre olmaması için termik sigortası vardır

Fiyatı için tıklayınız

Michelin MC12267 12Volt Şarjlı 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Taşınabilir Hava Pompası + Power Bank