Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorlu İncelemesi

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorlu İncelemesi

Günümüzün en değerli besin maddelerinden biri zeytin yağı çiftçileri çok uğraştıran yorucu bir emeğin ürünü olarak toplanır ve sofralarımıza gelir. Zeytin ağaçları olan çiftçilerimizi rahatlatacak bu tasarım daha çok verim verecek ve daha sağlıklı günler bizi bekliyor.

Artık saatlerce uğraşıp durmayacak ve her zeytin dalıyla dakikalarca uğraşmayacaksınız. Bu tasarım sizi rahat ettirecek şekilde tasarlandı. Yabancı otları seçerek harcayacağınız zamanı artık harcamayacaksınız.

Zamandan tasarruf edecek ve cebiniz daha karlı çıkacak. Üstelik zeytinlerinize de minimum zararı vererek sizi minimum zarara uğratacak. Diğer zeytin toplama aletlerinden daha donanımlı ve en önemlisi daha hafif olma özelliği ile Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorlu sırtınızda taşıyabilecek ve ağaçların altında dallar arasında gidip gelirken nefes nefese kalmayacaksınız.

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorlu Özellikleri Nelerdir?

Sizin için harika bir yardımcı olacak bu tasarım harikası ağacınızın zeytin verimine göre yaklaşık bir tondan üç buçuk tona kadar zeytin toplayabilirsiniz. Üstelik hassas yapısı ile zeytinlerinize zarar vermeyecektir. Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorluda makinenize kolaylıkla monte edebileceğiniz tırpan aparatı mevcuttur.

Bu tırpan ile zeytinleri ayıklamakla uğraşırken bir de yabancı ot ve çalılarla uğraşmayacaksınız. Tırpan size ayıklama kolaylığı sağlayacaktır. Bu motor ile yaklaşık dört veya dört buçuk metre yüksekliğe kadar rahatlıkla çalışabilirsiniz. Merdiven aracılığı ile çalıştığınızda ise daha yükseklere çıkmanız mümkündür. Motoru sırtınızda daha rahat çalışabilmek için ergonomik sırt bölgesi size konforlu taşıma olanağı sunar bu sayede gezerken sırt ağrısı azalacak minimuma inecektir. Bununla birlikte rahat bir iş yapmanızı sağlayacaktır.

Fiyatı İçin :

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Hyundai Motorlu