Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500 İncelemesi

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500 İncelemesi

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500 sadece bir günce 3.5 ton zeytin toplama potansiyeline sahip olup zeytin ya da zeytin ağacına kesinlikle zarar vermeyen kusursuz bir araçtır. Dallara erişimin kolaylaştırılması için kanca bölümü ve aparatı mevcuttur.

Bu sayede 4.5 metre yüksekliğine kadar hasat edebilme özelliği vardır. Kusursuz bir incelik olan opsiyonel motorlu tırpan ilavesi son derece kolay yapılabilmektedir. Montaj edilmesi hayli pratik bu aparat ile yabancı ot vb. yapılara karşı mücadele imkanı vardır. İhtiyacınıza yeter güçte motor yapılarına sahiptir.

Motor bölümü kullanışlılığını arttıracak biçimde sırtta taşınabilmektedir.  Uzun süre yorulmadan çalışabilmeniz adına motor yükü kollara binmez. Bu olağanüstü hizmet ve kalite piyasadaki benzeri ürünlere kıyasla çok daha makul fiyatdadır. Yanı sıra sizi asla yarı yolda bırakmaması ve zaman tassarufu sağlaması adına yede parçasının kolay bulunabilir olması işlevsel olma özelliğini katlamaktadır.

Yeşil zeytini en kusursuz dökme kabiliyetine sahiptir. Türkiye’de en fazla tercih edilen hasat makinelerinin başında yer almaktadır. Uludağ Üniversitesi tarafından yeşil zeytin üzerindeki performansı tescillenmiştir. Kanca bölümünü dala tutturup tetiklediğiniz anda saniyeler içinde %95 oranında zeytini dökebilme kapasitesine sahiptir.

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500 Özellikleri Nelerdir?

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500 KAWASAKI TJ53, OLEO-MAC 453 BP ERGO, SECHO 5500B, HYUNDAI HYX52S  motorları ile kullanılabilmektedir. Şanzıman ağırlığı 1.56 kg’dır. Sarsıcı kanca dala kolayca tutunabilmektedir.  Makine titreşimi zeytinin eşik değerine göre idealdir.

Bir dakika içerisinde 3500 vuruş yaparak en güçlü sapa sahip zeytinlerde dahi başarılı sonuç vermektedir. 2 yıl garantiye sahiptir. 35 mm kanca ağızı ile rahat işlem yapar. Tüm bu kaliteyi toplamda 12.2 kg ağırlığıyla hizmetinize sunmaktadır.

Fiyatı için

Motorlu Zeytin Silkeleme Makinası + Tırpan EMR 400 Secho 5500