MyTol MD3217V Taş Motoru 350W 175mm İncelemesi

MyTol MD3217V Taş Motoru 350W 175mm, Sanayi ve çeşitli mekanik parçaların sıklıkla kullanıldığı işletmelerde özellikle kullanılan aletlerden biri de, şüphesiz taş motorudur. Taş motorları, dönüş hızından güç alır. dönen diskinin yapıldığı maddenin dayanım performansı ile kesme ve istenen parça üzerindeki çapak ve istenmeyen kısımları zımparalamak için kullanılan bir elektronik alettir.

Taş motoru sayesinde, el ile manuel olarak zımparalama işlemlerinde kullanılır. Kesme işlemine nazaran, daha teknolojik ve daha çabuk şekilde zımparalama ve kesme işlemi yapılabilir. Piyasadaki pek çok üründen daha kapsamlı olmak için bütün gücü ile çalışmaktadır. Mytol Md3217v taş motoru, istenilen her materyal üzerinde çalışabilecek güçte bir taş motorudur. Çeşitli özellikleri ile bilinen Mytol taş motoru, her alanda uzmanca kullanılabilmektedir.

MyTol MD3217V Taş Motoru 350W 175mm Özellikleri

Taş çapı 175 mm olan MyTol taş motoru, profesyonel olarak geliştirilen yetkin teknoloji sayesinde, ideal taşlama işlemini gerçekleştirebilmektedir. Yapılan işleri kolaylaştırmada büyük bir rol oynayan Mytol taş motoru, özellikleri bakımından oldukça zengin bir portföye sahiptir. Md3217v modeli olan taş motoru, 350 watt gücünde çalışmaktadır. Bu watt gücü, motorun devir  gücünü temsil etmektedir.

Mytol Md3217v taş motoru, tek faz olarak bilinen monofaz, yani daha açık söylemek gerekir ise, ev elektriği olarak da bilinen 220 volt elektrik gereksinimi ile çalışmaktadır. Taş motoru, gerekli kesme ve zımparalama işlemlerinden dolayı açığa çıkacak kimyasal ve mekanik toz ve artıklardan dolayı, gerekli iş güvenliği tedbirleri alındığı zaman, hiçbir şekilde sorun çıkarmayacak bir yapıda üretilmiştir.

Kullanım kolaylığı ve iş bitiriciliğinin yanı sıra, güçlü ve dayanıklı disk ve diğer parçaları ile uzun ömürlü kullanımlar içindir. Mytol taş motoru, teknik olarak minimum bilgi ile bile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

MyTol MD3217V Taş Motoru 350W 175mm Fiyatı