NOCO Genius G26000 12V/24V 500Ah Ultrasafe Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti İncelemesi

NOCO Genius G26000 12V/24V 500Ah Ultrasafe Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti arabası olanlar için olmazsa olmaz sınıfına giren ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu araba olduğu zaman erkeklerin arabalara ne kadar değer verdiklerini az çok biliyoruz ve aynı zamanda görüyoruz ve söz konusu araba ile ilgili bir durum olduğu için; erkeklerde fiyat gözetmeksizin karşılarına çıkan bu ürünü geri çevirmeyeceklerdir. NOCO Genius G26000 12V/24V 500Ah Ultrasafe Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti hakkında gereken bilgileri aşağıda verdik. Eğer sizler de bu ürünü almak istiyorsanız yapmanız gereken ürünün özelliklerini okumak ve devamında alıp almamaya karar vermek olacaktır.

NOCO Genius G26000 12V/24V 500Ah Ultrasafe Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu ürün amper değerlerini gözetmeden tüm akülere gereken bakımı yapmaktadır.
  • Sadece araba değil; motor, ATV, kamyon ve diğer tüm araçların akülerine gereken bakımı en iyi şekilde yapmaktadır.
  • Zarar görmüş aküleri en iyi şekilde düzeltme ve aynı zamanda da pillerini yenileme özelliği de bulunmaktadır.
  • Son derece hafif olması aynı zamanda kolay ve konforlu bir kullanımı da beraberinde getirmektedir.
  • Karşımıza çıkan bu akü bakım seti; kabloya entegre bir şekilde olan kablosu sayesinde yüksek akım korumasından etkilenmemektedir.
  • Akü şarj edilmesi gerektiği zaman cihaz otomatik bir şekilde açılarak, tümüyle şarj olduğu zaman tekrar kapanır ve bu şekilde bekleme moduna geçmektedir.

Noco markasına ait olan bu akü şarj cihazları ürününü almak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır. Daha sonrasında ise ürünün hem fiyatını hem de daha fazla özelliğini göreceksiniz.

NOCO Genius G26000 12V/24V 500Ah Ultrasafe Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti